Yardım Parmak İzi Okuyucu Sensörü Ve Ana Ekran Tuşu Çalışmıyor,

Tekinler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
M6
Konular
1
Parmak İzi Okuyucu Sensörü Ve Ana Ekran Tuşu Çalışmıyor,
Problemi Ben Buldum Aslında Yaptım, Fakat Belli Bir Zaman Sonra Yine Aynı Oluyor Bozuluyor.

Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet/GFManager Uygulamasının İçerisine Giriyoruz/Depolama/ Ve Verileri Temizle Tuşuna Basıyoruz,/ Oradan Çıkmadan Telefonu Yeniden Başlat Diyoruz/ Telefon Açılınca Parmak Okuyucu Sensör Bölümüne Gidip Baktığımızda Uygulama Geri Gelmiş Oluyor,/ Parmak İzini Tanıtıyoruz/ İşlem Tamam Oldu Diyor Çıkıyoruz, 1veya 2 Denemeden Sonra Yine Aynı Oluyor,

Ben Başka Bir Çözüm Yolu Bulamadım, Eğer Bilgisi Olan Varsa Neden Böyle Oldugunu Yardımcı Olursanız Sevinirim,

Tekinler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
M6
Konular
1
Parmak İzi Okuyucu Sensörü Ve Ana Ekran Tuşu Çalışmıyor,
Problemi Ben Buldum Aslında Yaptım, Fakat Belli Bir Zaman Sonra Yine Aynı Oluyor Bozuluyor.

Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet/GFManager Uygulamasının İçerisine Giriyoruz/Depolama/ Ve Verileri Temizle Tuşuna Basıyoruz,/ Oradan Çıkmadan Telefonu Yeniden Başlat Diyoruz/ Telefon Açılınca Parmak Okuyucu Sensör Bölümüne Gidip Baktığımızda Uygulama Geri Gelmiş Oluyor,/ Parmak İzini Tanıtıyoruz/ İşlem Tamam Oldu Diyor Çıkıyoruz, 1veya 2 Denemeden Sonra Yine Aynı Oluyor,

Ben Başka Bir Çözüm Yolu Bulamadım, Eğer Bilgisi Olan Varsa Neden Böyle Oldugunu Yardımcı Olursanız Sevinirim,
Problemi Çözdüm.

Mehmetugur_37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhabalar benim cihazım mi6 dediğinizi yapmak istedim ancak uygulamalar içinde GFManager bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt