Yardım Parmak izi eklerken reset atıyor

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Arkadaşlar dün 2 el mi9tpro aldım IMEI kayıtlı fakat cihaza parmak izi eklerken desen girdikten sonra parmak izi ekleme aşaması geldiği gibi telefon reset atıyor araştırdım cekirdek surumunden parmak izi kontrolü yaptığımda son aşamada cihaz yine yeniden başlatıyor kendini parmak izi logosu geliyor fakat bu sefer açıldığında telefon benim kilit şifrem desen iken 4 haneli şifre olarak çıkıyor 0000 yaptım salladım açılıyor fakat yine resetlior kendini bilen varsa çözümü sevinirim birde farklı bir rom flaslarken orangefoxda zip file signature failed hatası aliyorum

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Tekrardan merhaba çözümü buldum IMEI repair sonrasi mi9tpro (k20 pro) cihazım, MIUI 12 ve daha üst romlarda parmak izi eklerken reset atiyordu çözüm olarak MIUI 11 rom yükledim custom romda olabilir MIUI 12 ve üst romlara bu sorunun fix i varmı bilmiyorum fakat bulamadım ben veya yakında çıkar umarım.
İyi forumlar

Tugrlyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğrlul
Cihazım
Mi9tpro
Konular
3
Aynı sorun bendede mevcut acaba çin romu kursak düzelirmi eu rom denedim global rom denedim miroom denedim hiçbirinde olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Acaba cihaz çin cihazı global rom falan kurunca uyuşmazlıkmı oluyo falan geldi en so aklıma çin romunu denemeye fırsatım olmadı telefonu yedeğe falan almam gerekiyor siz bi deneyin isterseniz çin romunu

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Siz cihazın ekranını değiştirmiş miydiniz ben 2 el aldım değişip değişmediğini bilmiyorum fakat aosp romlarda da aynı sorun eklenmiyor sadece miui11 de çalışıyor imdada ekran da ışık patlaması oluyor sona kısıyor parlaklığı denemediğim rom kalmadı MIUI 12 ve aosp romlarda parmak izi çalışmıyor anlamadım başkalarında bu problem yok firmware vs herşeyi denedim olmuyor.

Tugrlyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğrlul
Cihazım
Mi9tpro
Konular
3
evet 2 kere değiştirdim ilk te yan sanayi ekran taktım sonrasında orjinal ekran taktımm sorun aynı tek fark sadece ojinal olan daha hızlı okuyor parmağı ama sorun ekran değişimiyle alakalı değil sanırsam çünkü benim telefonda miui 12 de baya sorun var direk yazılımsal hatalı telefonun yurtdışı olmasıyla alakalı olduğunu düşünüyorum oxygen os tarzı romlardadamı aynı hatayı aldınız

Siz cihazın ekranını değiştirmiş miydiniz ben 2 el aldım değişip değişmediğini bilmiyorum fakat aosp romlarda da aynı sorun eklenmiyor sadece miui11 de çalışıyor imdada ekran da ışık patlaması oluyor sona kısıyor parlaklığı denemediğim rom kalmadı MIUI 12 ve aosp romlarda parmak izi çalışmıyor anlamadım başkalarında bu problem yok firmware vs herşeyi denedim olmuyor.
belkide ekran değişimi ile ilgilide olabilir siz telfonunuzun arka kapağının kasayla birleşim kısımlarına bakın hafif yamukluk boşluk vs varmı veya yapıştırıcı kalıntıları

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Hocam v11.0.8.0 firmware flasladim sorunum düzeldi sanırsam ekran daki kod la yeni firmware uyuşmuyor şuan aosp romdayim sorunsuz çalışıyor miui12 denemedim sıkılınca denerim

Hocam v11.0.8.0 firmware flasladim sorunum düzeldi sanırsam ekran daki kod la yeni firmware uyuşmuyor şuan aosp romdayim sorunsuz çalışıyor miui12 denemedim sıkılınca denerim
Aynı sorun sizdede varsa kang os veya resurrection temiz flaslayn parmak izi sorununu gidermek için diğer aosp romlarda denemedim ama bu iki romda şuan skntm yok dediğim gibi uygun firmware flaslamak gerekiyor

Tugrlyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğrlul
Cihazım
Mi9tpro
Konular
3

Aynı sorun sizdede varsa kang os veya resurrection temiz flaslayn parmak izi sorununu gidermek için diğer aosp romlarda denemedim ama bu iki romda şuan skntm yok dediğim gibi uygun firmware flaslamak gerekiyor
Dediğini havocOs de uyguladım parmak izini tsnıtıoyrum fakat açmıyor şuanki kangOs güzelmi artıları eksileri neler

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Dediğini havocOs de uyguladım parmak izini tsnıtıoyrum fakat açmıyor şuanki kangOs güzelmi artıları eksileri ne
Ben sürekli rom degistiriyorum fakat pil inanılmaz iyiydi hatırladığım kadarıyla şuan corvus dayım

Üst Alt