Çözüldü Parmak izi eklemiyor hatası

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Mi 10 telefon kullanıyorum android 11 işletim sistem sürümu vardi. IMEI sorunu dolayı tamirden sonra miui 11 Android 10 gözüküyor. Parmak izi eklemiyor hatası aliyorum. xiaomi.eu MIUI 12 rom yükledim. Hala Problem devam ediyor. Persist hasarlı olabilir. Yardımcı olabilir misiniz?

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Teşekkürler denecegim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

konu bahsettiği rom bulunamadım. farklı sürüm kullansam bozar diye düşünüyorum ama yapmam
MIUI by xiaomi.eu 12.2.2Stabil 12.2.2.0(RJBCNXM) sürüm kullanıyorum. bulmaya yardımcı olabilir misin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kusr. bakma global rom seçip indirildi. twrp girmek için recovery olarak yeniden başlatınca fastboot modu girdi. tekrar recovery girmek için yeniden başlatınca yine fastboot modu girdi. twrp fastboot flash recovery twrp.img komut twrp yükleme yaptım fakat fastboot modu devam ediyor. nasıl twrp girebilirim. yardımcı olabilir misin? Lütfen şimdi işlem yapmam lazım. sürekli fastboot modu giriyor normal başlatmıyor

Son düzenleme:

zeynmuhsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zeynmuhsin
Cihazım
mi8
Konular
1
BOŞUNA şimdilik uğraşmayın persist.img dosyaları malesef işe yaramıyor son güncel cihazlarda.fastboot ile rom yükleseniz bile işe yaramıyor.bende de mi 10 pro var aynı sorunu yasıyorum.çok araştırdım eng.rom çıkarsa düzelebilir diyorlar.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
BOŞUNA şimdilik uğraşmayın persist.img dosyaları malesef işe yaramıyor son güncel cihazlarda.fastboot ile rom yükleseniz bile işe yaramıyor.bende de mi 10 pro var aynı sorunu yasıyorum.çok araştırdım eng.rom çıkarsa düzelebilir diyorlar.
Emin misin? Eng rom deneyen varmı kimse?

zeynmuhsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zeynmuhsin
Cihazım
mi8
Konular
1
problem şu zaten eng ron daha çıkmadı.çıkarsa deneyecez.bu problemei bu rom çözeceğini söylüyorlar

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
problem şu zaten eng ron daha çıkmadı.çıkarsa deneyecez.bu problemei bu rom çözeceğini söylüyorlar
Bilgin için teşekkürler Peki 2-3 önce xiaomi.eu, global vb... hepsi romlar kararlı çıkmış. eng rom çıkmadı mı yoksa uzun mı bekleyeceğim. eng rom çıkış tarih bilgin varmı?

zeynmuhsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zeynmuhsin
Cihazım
mi8
Konular
1
bende takip ediyorum daha net birşey yok çıkarsa yakın tarihte haberleşiriz.

zeynmuhsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zeynmuhsin
Cihazım
mi8
Konular
1
burada mi 10 pro eng rom var ama 59 dolar platium üye olunması lazımmış

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Mi 10 telefon kullanıyorum android 11 işletim sistem sürümu vardi. IMEI sorunu dolayı tamirden sonra miui 11 Android 10 gözüküyor. Parmak izi eklemiyor hatası aliyorum. xiaomi.eu MIUI 12 rom yükledim. Hala Problem devam ediyor. Persist hasarlı olabilir. Yardımcı olabilir misiniz?
bende de mi10 var imei işi yapıldıktan sonra parmakizi eklenemiyor hatası veriyordu. sonra twrp üzerinden root kaldırdık daha sonra güncelleyiciden en son romu bir daha yükle dedik o şekilde parmakizi tekrar geri geldi hocam ENG rom falan hiç bir şeyle uğraşmadık nasıl oldu bilmiyorum

Üst Alt