Soru Parmak izi çalışmıyor

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Merhaba mi 11 cihazım ekranı değiştirdim orjinal ekran attırdım fakat parmak izi çalışmıyor şimdi acaba ekrandan dolayı mı yoksa yazılımdan mi bilgisi olan varmı yardımcı olsanız lütfen

KarbonatErol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
ROG Phone 6 pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
1
Merhaba mi 11 cihazım ekranı değiştirdim orjinal ekran attırdım fakat parmak izi çalışmıyor şimdi acaba ekrandan dolayı mı yoksa yazılımdan mi bilgisi olan varmı yardımcı olsanız lütfen
Knka ekranı orjinal sevistemi değiştirdin baska yerlerde yaptırdıysan muhtemel yapan adam takarken parmak izi sensörüne zarar vermistir
Yazılımsal olmaz

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Knka ekranı orjinal sevistemi değiştirdin baska yerlerde yaptırdıysan muhtemel yapan adam takarken parmak izi sensörüne zarar vermistir
Yazılımsal olmaz
Normal bı telefoncudan yaptım ve adama söyledim böyle bi sorun var parmak izi çalışmıyor diye açıp bakayım dedi açtı yanı ve ekranla alakası Yok dedi parmak izi sensörü burda sabit dokunmadım falan dedi yazılımsal hatadır falan dedi

KarbonatErol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
ROG Phone 6 pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
1
Normal bı telefoncudan yaptım ve adama söyledim böyle bi sorun var parmak izi çalışmıyor diye açıp bakayım dedi açtı yanı ve ekranla alakası Yok dedi parmak izi sensörü burda sabit dokunmadım falan dedi yazılımsal hatadır falan dedi
Ya knka ben yazılımcı bi adam olarak söylüyorum
Yazılımla parmak izi sorunu olmaz mesela iPhone da diyorlar güncelleme sonrası touch id gitti yani kısacası o yapan adamla alakalı Ekran değiştirken zarar verilmiştir telefoncuların çoğu sırf para kazanmak için tipik yalanlar söyler hatasını örtpas etmek için yazılımla alakalı değil

Üst Alt