Çözüldü Package Installer ve Cleaner yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Goro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Internetten veya PlayStore'dan indirdigim uygulamalar nedense inmemeye basladi. Miui 12.5.1 kullaniyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Ve biraz salakca yazdim cunku telefonda Turkce klavye yok :(

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18

Internetten veya PlayStore'dan indirdigim uygulamalar nedense inmemeye basladi. Miui 12.5.1 kullaniyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Ve biraz salakca yazdim cunku telefonda Turkce klavye yok :(
Hocam size tavsiyem eğer telefonla çok haşir neşir değilseniz çin romunu kullanmamanız, böyle çok sorunlarla karşılaşabilirsiniz cevaba gelirsem büyük ihtimal sizde google çalışması için gerekli olan uygulamalar yüklü değil ya da uygulamaların çalışması için gerekli izinler verilmemiştir.
Edit: bir de fotoğraftaki hatanın sebebi paket yukleyiciden değil yüklenen apkdan kaynaklıdır

Son düzenleme:

Goro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
13
Hocam size tavsiyem eğer telefonla çok haşir neşir değilseniz çin romunu kullanmamanız, böyle çok sorunlarla karşılaşabilirsiniz cevaba gelirsem büyük ihtimal sizde google çalışması için gerekli olan uygulamalar yüklü değil ya da uygulamaların çalışması için gerekli izinler verilmemiştir.
Edit: bir de fotoğraftaki hatanın sebebi paket yukleyiciden değil yüklenen apkdan kaynaklıdır
Haklısın, evet. Birazda paniğim galiba telefonu yeniden başlatınca herşey düzeldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Haklısın, evet. Birazda paniğim galiba telefonu yeniden başlatınca herşey düzeldi.
Konu kapanabilir :) sadece yeniden başlatmayı deneyin.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu kapanabilir :) sadece yeniden başlatmayı deneyin.

Hocam, google uygulamaları olmayan bir roma gapps ile bunları entegre ettik. Tabi sürümler 31.12.2020. Bu sebeple google öncelikle kendi çekirdek uygulamalarını güncellemeye çalışıyor. Bu sırada google play, google rehber sekronizasyonu gibi uygulamalar ikinci plana atılıyor. Bir süre beklemeniz gerekiyor.

Bir de Android 11 olması sebebiyle kitaarist hocamın dediği gibi uygulama izinleri çok sıkı denetime tabi. Uygulamaları kurduktan sonra bir çok uygulamaya özel izinler vermeniz gerekebiliyor. Aslında çok basit, sadece birazcık ingilizce bilgisi gerektiriyor.

Yine takıldığınız bölüm olursa, konu açarak sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince anlatırım. Önemli olan pes etmemeniz :$ Çünkü çin romu kullandıktan sonra hiç bir rom sizi kesmiyor. Ben bile çin betadayım.

Konu talebiniz üzere yeni mesajlara kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt