Haber P30 & P30 PRO'u Gözler Önüne Seren Yeni Taslak Tasarımlar

kocali07

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
RedMi Note 5 AI
Meslek
Depo Sorumlusu
Konular
87
P30 & P30 PRO'u Gözler Önüne Seren Yeni Taslak Tasarımlar

2019’un ilk çeyreğinde karşımıza çıkacak akıllı telefonlar Huawei P30 Pro ve P30, elbette çok fazla merak ediliyor. Özellikle P20 Pro’nun devrimsel yapısı nedeniyle öne çıkan telefonlar içi,n yeni taslak tasarımlar da yayımlandı. Bu yeni taslaklar direkt olarak kılıf üreticisi Olixar‘dan geliyor. Telefonlar için kılıf geliştiren ve bunun için üretim hatlarından önemli veriler elde eden firma, modellerin bu tasarımla geleceğini belirtiyor. Görebileceğiniz üzere iki modelde de su damlası formunda bir ekran çentiği yer alıyor. Şu an AMOLED tarafında ekrana entegre ön kamerayı sadece Samsung üretebiliyor. Diğer ön kamerası ekrana entegre modellerde Çin merkezli BOE üretimi LCD ekran kullanılıyor. Bu yüzden de firma yeni P30 ailesi bir ekran deliği koyamıyor, çentik ile yoluna devam ediyor. P30 modeline üçlü, Huawei P30 Pro modeline ise dörtlü arka kamera koyacak firma, bu cihazın arkasında oldukça geniş bir ikinci modül taşıyor. Bu modülde çiftli flaş ve ToF sensörünün yer alacağı tahmin ediliyor.

Huawei P30 Pro, Sony sensör üzerine kuruluyor

Modeldeki arkasında yer alan dörtlü kamera kurulumun merkezinde Sony’nin 38 megapiksel 1/1.8 inç IMX607 sensörü yer alacak söyleniyor. Bu gelişmiş sensör, renkli pikseller ile beyaz pikselleri bir araya getiriyor. Böylelikle sensörün daha fazla ışık yakalayabildiği ve keskin görüntüler ortaya koyabildiği belirtiliyor. Bu yapının özellikle düşük ışıktaki fotoğraflarda fayda sağladığı söylenirken, sensörün QPDAF ile yüksek otomatik netleme performansı verdiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

LOG

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    39,9 KB · Görüntüleme: 6

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Huawei beni benden alıyor yahu . Adamlar acayip bi sıçrayış yaptılar cidden . Ah fiyatlar da uygun olsaydı da alabileydik

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
bu firma ciddi anlamda sıçrama yaptı ve sanıyorum şahsi olarak söylüyorum android cephesinde lider oluyor zatende apple a da kafa atacak :D

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Reklam bütçesi inanılmaz olmalı

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
4 kameralı olması kötü gösteriyor. Adam gibi tek kamera olsa (Pixel telefon)

Üst Alt