Ana Başlık Özel Robot Servisi Açıldı!!!

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
Deneyimli ve Uzman Teknisyenlerimizle Hizmetinizdeyiz.

Teknolojiyle Temizlikte Güvenilir Çözümler.

Teknolojinin evlerimiz için bize sunduğu en büyük yeniliklerden biri olan robot süpürgeler konusunda deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle özel robot süpürge servisi olarak açıldık.

Robot İstasyonu ailesi olarak siz müşterilerimize değişen ve gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, Sürekli eğitimlerle kendilerini geliştiren profesyonel ekiplerimiz robot süpürgelerin teknik ve mekanik bilgisini en detaylı ve doğru şekilde bilen uzmanlardan oluşur.

Hızlı ve etkili bir şekilde sizlere destek sunarak, robot süpürgelerinizin verimli ve yüksek performanslı çalışmasını sağlarız.
Cihazınız ile ilgili bir şey sormak ya da danışmak için iletişime geçin!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
138

Teknolojinin evlerimiz için bize sunduğu en büyük yeniliklerden biri olan robot süpürgeler konusunda deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle özel robot süpürge servisi olarak açıldık.

Robot İstasyonu ailesi olarak siz müşterilerimize değişen ve gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, Sürekli eğitimlerle kendilerini geliştiren profesyonel ekiplerimiz robot süpürgelerin teknik ve mekanik bilgisini en detaylı ve doğru şekilde bilen uzmanlardan oluşur.

Hızlı ve etkili bir şekilde sizlere destek sunarak, robot süpürgelerinizin verimli ve yüksek performanslı çalışmasını sağlarız.
Hayırlı Olsun Hocam, Bol Kazançlar.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127

Hayırlı olsun hocam. Rabbim hayırlı müşteriler ve bol kazançlar versin İnşallah.
Başarılarınızın daim olması dileğiyle. clap~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Forumumuzdan gelen müşterilerimize %10 indirim yapılacaktır.

Admine ek indirim var mı? :D

Şaka bir yana hayırlı uğurlu olsun hocam, bol müşteriler diliyorum.

Gerçekten öncelikle robot süpürgeler olmak üzere scooterlar, projeksiyon cihazları, TV Boxlar ve diğer ekosistem ürünleri için güvenilir bir bağımsız servis bulabilmek hepimiz için çok büyük ihtiyaçtı. Kendisini tanımayanlar için de ben belirtmiş olayım -her zamanki alçakgönüllü tavrıyla kendisi belirtmemiş- casibao hocam uzun süre robot süpürgeler de dahil olmak üzere Xiaomi ekosistem ürünlerinin resmi servisinde üst yönetici olarak çalışmış ülkemizdeki en tecrübeli ve yetkin isimlerden biridir ve ayrıca teknisyenlik becerilerine herkesten önce ben kefil olabilirim. İhtiyacı olan arkadaşlarımız cihazlarını gözü kapalı bu servise gönderebilirler.

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
Admine ek indirim var mı? :D

Şaka bir yana hayırlı uğurlu olsun hocam, bol müşteriler diliyorum.

Gerçekten öncelikle robot süpürgeler olmak üzere scooterlar, projeksiyon cihazları, TV Boxlar ve diğer ekosistem ürünleri için güvenilir bir bağımsız servis bulabilmek hepimiz için çok büyük ihtiyaçtı. Kendisini tanımayanlar için de ben belirtmiş olayım -her zamanki alçakgönüllü tavrıyla kendisi belirtmemiş- casibao hocam uzun süre robot süpürgeler de dahil olmak üzere Xiaomi ekosistem ürünlerinin resmi servisinde üst yönetici olarak çalışmış ülkemizdeki en tecrübeli ve yetkin isimlerden biridir ve ayrıca teknisyenlik becerilerine herkesten önce ben kefil olabilirim. İhtiyacı olan arkadaşlarımız cihazlarını gözü kapalı bu servise gönderebilirler.

Her zaman cantara hocam 😊

Üst Alt