[Özel Haber]Xiaomi 10400mah Powerbank Türkçe Kullanım Klavuzu

Evet arkadaşlar ortalıkta bir xiaomi powerbank 10400mah için bir türkçe kullanım klavuzu var.bazı söylentiler arasında xiaominin bu klavuzu türkiyeye özel hazırlandığı,yada türkiyeye getirip satan kişilerin hazırladığı klavuz olduğu söyleniyor.en son ihtimal ise bunun montaj olduğu sizce bu klavuz ne? sonuç xiaominin ayak sesleri gelmeye başladı artık. geçen günlerde de tescil belgeleri ortaya çıkmıştı firmanın belirtelim.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

magnificence

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
görkem
Konular
0
üyelik olmadan gözükmeyen link kırık linktir ve klavuz değildir. boşuna üye olmayın :/

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
magnificence' Alıntı:
üyelik olmadan gözükmeyen link kırık linktir ve klavuz değildir. boşuna üye olmayın :/

nasıl yani hocam bir hatam varsa halletmeye çalışırım bu ne hiddet.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam resim görünmüyor. Geçen saldırıda sanırım hasar görmüş. Benim de birkaç konudaki resimlerim görünmüyordu hepsini yeniden yüklemiştim. @hiddenking Hocama bir soralım. Yedeklerde olabilir. 
Türkçe kılavuz konusuna gelirsek, Semers kendisi için bastırmıştı. O kılavuzlar olabilir. 
@magnificence bu cihazları kullanmak için kılavuza gerek yok. Her bir led %20'lik dilimi temsil eder. Mesela 4 led yanıyorsa %61 ile %80 arasında bir güç var demektir. Tek led yanıyorsa %0 ile %20 arasında gibi. Cihaz kendisi açılıp kendisi kapanır. Üzerindeki power düğmesi sadece cihazı uyandırmaya yada üzerinde ne kadar güç kaldığını görmeye yarar.. Hepsi bu. 
Bu kadar sinir yapacak bir durum yok. Konuda zaten bir link yok. Sadece bir resim var. Resmin konumu da bir link olduğu için sanırım kılavuz linki zannedilmiş. 

Berkay13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Berkay D
Cihazım
Xiaomi 10400
Konular
0
Bu powerbanki sarj ederken kaç Volt kaç Amper adaptör kullanmalıyız. 5V 1.8A olur mu, bir zarari olur mu? Yoksa 1A adaptör almalimiyim

Üst Alt