Çözüldü Oyunlarda ekranda cizgisi

Screameagles

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Cihazimi alali 3 hafta oldu oyunlarda resimdeki gibi kosede cizgi beliriyor ekrani asagidan surukleyip tam kapanmadan tekrar biraktigimda duzeliyor sorun ne olabilir( solda kenarda)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

emper0r

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
MI 8 SE
Konular
5
Güvenlik uygulamasından oyun hızını arttır bölümüne gelin, oradan ayarlar bölümünden oyun hız yükselticisini kapatmak istiyorsanız direkt kapatın, bu kısayolu kapatmak için oyun içi kısayollar seçeneğini kapalı tutun.

Screameagles

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Güvenlik uygulamasından oyun hızını arttır bölümüne gelin, oradan ayarlar bölümünden oyun hız yükselticisini kapatmak istiyorsanız direkt kapatın, bu kısayolu kapatmak için oyun içi kısayollar seçeneğini kapalı tutun.
Cok tesekkürler bunun bir kısa yol olduğunu düşünmemiştim bile

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Cihazimi alali 3 hafta oldu oyunlarda resimdeki gibi kosede cizgi beliriyor ekrani asagidan surukleyip tam kapanmadan tekrar biraktigimda duzeliyor sorun ne olabilir( solda kenarda)
O çizgiyi tutup içe doğru çektiğinizde oyun hızlandırıcı ve ekran görüntüsü veya videosu alma seçeneği geliyor

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
O çizgiyi tutup içe doğru çektiğinizde oyun hızlandırıcı ve ekran görüntüsü veya videosu alma seçeneği geliyor
Önceden görüntüsü daha farklıydı, oyun hız artırıcısının yeni güncellemesiyle daha hoş bir görünüme kavuşmuş. Ayrıca whatsapp, facebook, internet tarayıcısı vb uygulamaları pencere olarak açabilme imkanı sağlıyor.

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Önceden görüntüsü daha farklıydı, oyun hız artırıcısının yeni güncellemesiyle daha hoş bir görünüme kavuşmuş. Ayrıca whatsapp, facebook, internet tarayıcısı vb uygulamaları pencere olarak açabilme imkanı sağlıyor.
Evet hocam

Üst Alt