Oyun Oyun oynarken kilitlenme

bekirxkayq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
RN 8 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. RN 8 Pro cihazımda tuhaf bir sorun var. Call of Duty Mobile oynarken, Discord ya da normal çağrı yaparsam cihazım aniden donuyor, kilitleniyor, kendini kilit ekranına atıyor sanki kilitlemişim gibi, bildirim çubuğu ve alt panel kayboluyor yaklaşık 5 dakika boyunca da düzelmiyor bunlara ek ekrana temaslarımı da bu durumdayken algılamıyor (fiziki tuşlar sorunsuz çalışıyor). Başka oyunlarda da deneme yaptım ama bir sorun ile karşılaşmadım. Cihazı alalı 7 ay oldu, 1 ay önce format attım ve cihazım yurtdışı. Şunu da belirtiyorum, ekran kaydı alırken böyle hata vermiyor yalnızca Discord ya da normal çağrı yaparken böyle hata veriyor. Cihazda root yetkilendirmesi mevcut değil.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba arkadaşlar. RN 8 Pro cihazımda tuhaf bir sorun var. Call of Duty Mobile oynarken, Discord ya da normal çağrı yaparsam cihazım aniden donuyor, kilitleniyor, kendini kilit ekranına atıyor sanki kilitlemişim gibi, bildirim çubuğu ve alt panel kayboluyor yaklaşık 5 dakika boyunca da düzelmiyor bunlara ek ekrana temaslarımı da bu durumdayken algılamıyor (fiziki tuşlar sorunsuz çalışıyor). Başka oyunlarda da deneme yaptım ama bir sorun ile karşılaşmadım. Cihazı alalı 7 ay oldu, 1 ay önce format attım ve cihazım yurtdışı. Şunu da belirtiyorum, ekran kaydı alırken böyle hata vermiyor yalnızca Discord ya da normal çağrı yaparken böyle hata veriyor. Cihazda root yetkilendirmesi mevcut değil.

Sadece bu uygulamalarda sorun var ise cihazınızın işlemcisi ile uygulamalar arası uyumsuzluk var.

bekirxkayq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
RN 8 Pro
Konular
1
Sadece bu uygulamalarda sorun var ise cihazınızın işlemcisi ile uygulamalar arası uyumsuzluk var.
Keşke öyle olsa, arkadaşım aynı sorunu yaşamıyor ve aynı cihazı kullanıyoruz üstelik format atmadan önce bende de böyle bir sorun yoktu

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Keşke öyle olsa, arkadaşım aynı sorunu yaşamıyor ve aynı cihazı kullanıyoruz üstelik format atmadan önce bende de böyle bir sorun yoktu

Eğer kalıntı dosyalarla alakalı bir sorun varsa, tekrar format atmayı deneyin. Sorunun kaynağını bulmadan daha kolay ve hızlı.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Game Turbo aktif mi bu sırada?
Game Turbo aktifse ayarlarını kontrol edin ya da kapatıp deneyin.
Değilse Game Turbo özelliğini aktifleştirip deneyin. Ben Game Turbo aktifken bu tür sorunlar yaşadım bir kaç kez. Onun dışında sorunsuz COD oynuyorum.

Üst Alt