Çözüldü Oyun oynarken aşırı pil tüketimi

İbrahim_karA+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim kara
Cihazım
Realme 6
Konular
13
Merhaba hayırlı ramazanlar. Call of duty oynadıkyan sonra ayarlardan pil kısmından pil tüketimi kısmında pil tüketiyor diye kızmızı bir kısım vardı yani kontrolsüzce fazla pil tüketimi var bu neden oluyor bilgisi olan var mı?

vka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 12S
Meslek
Öğrenci
Konular
9
İbrahim abi oyunun kendisi zaten 30 gb bırakta tüketsin tabi tüketmesin de diyorsan pil hareketlerinden call of duty i kısıtlayabilirsin bende de pubg için çıkıyordu sorunu böyle çözmüştüm

İbrahim_karA+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim kara
Cihazım
Realme 6
Konular
13
İbrahim abi oyunun kendisi zaten 30 gb bırakta tüketsin tabi tüketmesin de diyorsan pil hareketlerinden call of duty i kısıtlayabilirsin bende de pubg için çıkıyordu sorunu böyle çözmüştüm

Cihazı sıfırlamadan önce böyle bir şey yoktu ben yıllardır bu oyunu oynuyorum ve pil tüketimi bu kadar fazla olmuyordu

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Merhaba hayırlı ramazanlar. Call of duty oynadıkyan sonra ayarlardan pil kısmından pil tüketimi kısmında pil tüketiyor diye kızmızı bir kısım vardı yani kontrolsüzce fazla pil tüketimi var bu neden oluyor bilgisi olan var mı?
hocam eğer ki demiş olduğun ayarı yaparsa oyunda başlı başına sorun yaşayacak sürekli olarak
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İbrahim_karA+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim kara
Cihazım
Realme 6
Konular
13
hocam eğer ki demiş olduğun ayarı yaparsa oyunda başlı başına sorun yaşayacak sürekli olarak
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Denedim işe yaradı çok teşekkür ederim hayırlı ramazanlar

İbrahim_karA+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim kara
Cihazım
Realme 6
Konular
13
ne mutlu bize eğer ki sorunun çözüldü ise (= bir teşekkürü çok görmeyin hocam.
Olur mu öyle şey bana yardım ettin çünkü bu sorun hakikaten sıkıntı yaratmaya başlamıştı

Üst Alt