Yardım Oyun oynamadan alınan ekran süresi

Wheetau

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note8T - Note8P
Konular
11
Arkadaşlar bu ekran süresi hiç normal değil. Ne yapmalıyım? Bl kapatıp garantiye mi yollasam??
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rom olarak mi-globe kullanıyorum.

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
7 saat bilmem 8 saat ekran süresini harika bulanlar sizler bu cihazi ilk çıktığında alip kullanmayan arkadaslarsiniz ve milletin miui11 ile neden sorun yaşadığını anlamayan arkadaslarsiniz çoğunuz, bu benim 5.redmi note 8 cihazim suanda, ilk cihazlarim miui 10.3.5.0 vardi ve ekran süresi abartisiz yemin ederim 16-17 saat alirdim bunun içinde Pugb gün içinde gece %40 sarjla baslayip 12 de bi oturur sabahin 7 si olur daha sarj %5 anca olurdu, miui 10.3.5.0 sürümü kulmanmayanlar bu cihazda aldiklari 8 saate şükrediyor siz bu cihazi ilk haliyle kullanacaktinizda gorecektiniz, bu son aldigim 2 cihazim miui 11 sürümü ile geldi, ilkini aldim inşallah eski 10 sürüm gelir diye kutu açtım 11 geldi direk sattim 2.sefer genr aldim bir umut 10 sürümü olur belki dedim oda 11 cikti hatta bir tanesini miui 11 den miui 10.3.5.0 sürümüne düşüyorum derken cihazi çöp ettim ve hurdaya gitti, bl kilidi acikti ona ragmen öyle böyle brcik olmadi servis bile yapamadı, miu 10.3.5.0 bu sürüme sahip olanlar varsa cihazlarina sahip çıksınlar hic bir güncellemeyi yapmasınlar, ben yaparım diyenler varsada miu sürüm düşürmeyi miui 11 den miui 10.3.5.0 sürümüne geçsinler bir baksınlar bakayim ekran süresi telefonu o zaman görsünler yogun kullanimda 17 saatten asagi ekran surrsi almazdim ah o eski günler simdi cihaz cop miui 11 ile, birisi bana yardimci olursa seve seve miui 10.3.5.0 sürümüne hemen geçmeyi istiyorum, miui 11 tüm sürümleri kullandim yok abi cihazi yemin ederim elime almaya korkuyorum artık ya delircem miui 10.3.5.0 sürümünde sarjin %3 bile kalsa o sarjla 2 saat git sosyal medyada takil eve kadar idare ederdi simdi bunda %10 sarj kaliyorda bir yeri acmaya korkuyorsun su gibi bitiyor
Kardeşim keşke okadar süre alsak ama artık herşey güncelleniyor ve her uygulama dahada pil tüketiyor artık max 11 saat anca alırız

Oyla:
Üst Alt