Tavsiye Oyun İçin Öneri

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Merhabalar,
Şu anda Kullanmış olduğum cihaz Note 8 Pro. Görme engelli olduğum için ekran parlaklığı ve ekran boyutu bana yetersiz kalıyor onun üzerine cihazı değiştirmeye karar verdim lakin bütçem kısıtlı olduğu için yurtdışı mı yoksa orijinal mi karar veremedim bunun üzerine sizden tavsiye istiyorum maksimum verebileceğim fiyat 3000,3500 tldir. Bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Mi note 10 lite yurtdisi oneririm o fiyata yada poco x3 nfc ama ben olsam mi note 10 lite derdim hocam.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Şahsen oyun için alacaksanız hocam 2. el Blackshark 2 Pro gibi cihazlara bakardım hocam. Amaç sadece oyun için olduğu için ekstra dayanıklı cihazlar.
Şu ilan da çok temiz duruyor hocam, oyun için böyle 2. el cihazlar çok daha mantıklı ekstra batarya ve yüksek seviye işlemci sayesinde.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Mi 10 lite degil hocam, mi note 10 lite. Ojami bakmistiniz ? Guzel cihazdir ama..
evet hocam doğrudur. Hatta Evkur da mor rengi bulunmakta da ne bileyim bende problem var (=
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şahsen oyun için alacaksanız hocam 2. el Blackshark 2 Pro gibi cihazlara bakardım hocam. Amaç sadece oyun için olduğu için ekstra dayanıklı cihazlar.
Şu ilan da çok temiz duruyor hocam, oyun için böyle 2. el cihazlar çok daha mantıklı ekstra batarya ve yüksek seviye işlemci sayesinde.
hocam bunların da temizini bulmak meseledir.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
evet hocam doğrudur. Hatta Evkur da mor rengi bulunmakta da ne bileyim bende problem var (=

Estağfirullah, tercih meselesi. O fiyat bandına önerebileceğim mi9t pro alabilirsiniz belki 2.el olarak çünkü sıfır yurtdışı bulamazsınız ama alabileceğiniz (temiz bulur iseniz) en mantıklı seçim olacaktır sizin için hocam.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bunların da temizini bulmak meseledir.
Hocam oyun amaçlı bir telefon alınacaksa pil ve işlemci çok önemli. Note 10 lite 4 yıl sonra sizi oyun anlamında üzebilirken bunlar asla üzmez. Piyasada her türlü temiz bulursunuz hocam, zaten birçoğu bir hevesle alınıp vazgeçilen cihazlar.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam oyun amaçlı bir telefon alınacaksa pil ve işlemci çok önemli. Note 10 lite 4 yıl sonra sizi oyun anlamında üzebilirken bunlar asla üzmez. Piyasada her türlü temiz bulursunuz hocam, zaten birçoğu bir hevesle alınıp vazgeçilen cihazlar.

Sevmiyormuş hocamız, önerdim ama. Mi9t Pro da 2.el temiz bulursa alabilir.

Üst Alt