Oyun Oyun için önerebileceğiniz telefon

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Allah Allah K20 daha mantıklı ozaman?
k20 pro da band 20 yok. türkiyede 4,5g için band 20 gerekli. ben 1 ay çektim o eziyeti vodafone ile. çok sorun yaşamadan kullananlarda olmuş doğrudur ama mi 9t pro dan şaşma. benim tavsiyem bu.

berkanbey123

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
k20 pro da band 20 yok. türkiyede 4,5g için band 20 gerekli. ben 1 ay çektim o eziyeti vodafone ile. çok sorun yaşamadan kullananlarda olmuş doğrudur ama mi 9t pro dan şaşma. benim tavsiyem bu.
İstanbulda yaşıyorum Türkcell kullanıyorum yıllardır 2 GB Ram var arada yaşar mıyım acaba sıkıntı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bazıları sıkıntı yaşamış bazıları yaşamamış çözemedim vallahi ne yapacağımı.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
İstanbulda yaşıyorum Türkcell kullanıyorum yıllardır 2 GB Ram var arada yaşar mıyım acaba sıkıntı.
8gb ram bugünkü teknolojiyle gerekli değil diye biliyorum. en basitinden pub g yi en full ayarlarda takılmadan oynayabileceğin bir telefon mi9t pro. 6yada 8gb ram olması çok büyük bir fark yaratmayacaktır. ozaman mi9t pro 256gb/8gbram modelinden al eğer 2gb ı kafaya takarım dersen.

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Peki bu K20 pro Ve 9T Pro arasında ne fark var ikiside aynı cihaz değilmi arkadaşlar?
Aynı cihaz sadece k20 pro modeli çin ve hindistana ozel olarak çıkmış ayrıca xiaomi'nin alt markasıdır mi 9t pro ise avrupa modelidir xiaominin öz oğludur:D yani k20 pro da guncellemeler biraz gec gelir ve band20 destegi yok diye biliyorum baska bisey yok gerisi ayni ben suan mi 9t pro kullanıyorum gayet memnunum oyun oynayan birisiyim akıyor telefon kasma donma ısınma sorunu yok

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Aynı cihaz sadece k20 pro modeli çin ve hindistana ozel olarak çıkmış ayrıca xiaomi'nin alt markasıdır mi 9t pro ise avrupa modelidir xiaominin öz oğludur:D yani k20 pro da guncellemeler biraz gec gelir ve band20 destegi yok diye biliyorum baska bisey yok gerisi ayni ben suan mi 9t pro kullanıyorum gayet memnunum oyun oynayan birisiyim akıyor telefon kasma donma ısınma sorunu yok
Hocam tam tersine Xiaomi de daha çok hindistan ve çine güncelleme gelir global e geç gelir

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Yanlışlar düzeltilince güzeldir eyvallah:)
Hocam çin firması Xiaomi yani Çine vermeyip başka yere verse olmaz şöyle bir şey de var zaten Xiaomi global e beta güncellemesi vermiyor Çine ise her hafta güncelleme veriyor.

Üst Alt