Yardım Oyun İçin Kulaklık Önerisi

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Merhabalar.
Ben Pubg Mobile Oynayan Birisiyim Ve Şu An Ki Kulaklığım Rampage Orthus RX -10'un Mikrofonu Çalışmıyor Bazen Ses Gidiyor Ya Da Sadece Sağdan Geliyor Bana Oyunlarda Ses Kasmak İçin Bir Kulaklık Önerirseniz Çok Sevinirim. Bütçe: 100-200 TL Arası
İyi Günler.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Sennheiser HD4.50 BTNC'yi öneririm. Her iki cihazda BT5 olduğu için aptx-aptxHD destekli çok iyi ses kasarsın. :D

Oyla:

Zeck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Pocophone
Konular
7
Merhabalar.
Ben Pubg Mobile Oynayan Birisiyim Ve Şu An Ki Kulaklığım Rampage Orthus RX -10'un Mikrofonu Çalışmıyor Bazen Ses Gidiyor Ya Da Sadece Sağdan Geliyor Bana Oyunlarda Ses Kasmak İçin Bir Kulaklık Önerirseniz Çok Sevinirim. Bütçe: 100-200 TL Arası
İyi Günler.

İphone kulakligi al ben temizi ben oyle yaptim ve cok memnunum

Oyla:

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Ben kendi fikrimi söyleyecek olursam oyun oynamayı bırakın daha çok dersleriniz için odaklanan birisi olun eğlence zamanlarınızı kitap okuyarak değerlendirin kısacası kendinizi geliştirin yillardir oyun oynadım biri bana birşey söylediği anda sinirlenirdim ama şimdi kafam rahat film ve dizi izleyin en kotu ihtimal ama oyunları bırakın gerçekten zaten belirli bir zaman sonra oyunlar tamamen sıkıyor zaten boş olduğunu da belirli bir süreden sonra otomatikman anlıyorsunuz

Oyla:

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Ben kendi fikrimi söyleyecek olursam oyun oynamayı bırakın daha çok dersleriniz için odaklanan birisi olun eğlence zamanlarınızı kitap okuyarak değerlendirin kısacası kendinizi geliştirin yillardir oyun oynadım biri bana birşey söylediği anda sinirlenirdim ama şimdi kafam rahat film ve dizi izleyin en kotu ihtimal ama oyunları bırakın gerçekten zaten belirli bir zaman sonra oyunlar tamamen sıkıyor zaten boş olduğunu da belirli bir süreden sonra otomatikman anlıyorsunuz
Hocam Ben Şu An Bırakamam Çünkü İçerik Üreticiyim. :D

Oyla:

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Hocam Ben Şu An Bırakamam Çünkü İçerik Üreticiyim. :D

Genel olarak yazdım açıkçası değmez yani zaman öldürmeye sanal ortamda boş işler

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Hocam oyun için çok kaliteli bir şey olmasına gerek yok. Tek önemli nolta tam aralıklı bir kulaklık olması, yani insan kullağının duyabileceği aralık olan 20Hz-20kHz frekanslarına cevap verebilmesi yeterli. Ben iphone 6 plus kulaklığı kullanıyordum oldukça memnun ediyor pupg de son bir haftadırda telefonla birlikte gelen Xiaomi kulaklıklarını kullanıyorum, hem silikon olması daha rahat bir kullanım sağlıyor. Ayrıca bass sesler oldukça yüksek ve dolayısı ile oyuna ayrı bir hava katıyor. Kulaklıkların modelini bilmiyorum piston modellerine benziyor fakat bu biraz farklı arka kısmı çukır şeklinde.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Hocam oyun için çok kaliteli bir şey olmasına gerek yok. Tek önemli nolta tam aralıklı bir kulaklık olması, yani insan kullağının duyabileceği aralık olan 20Hz-20kHz frekanslarına cevap verebilmesi yeterli. Ben iphone 6 plus kulaklığı kullanıyordum oldukça memnun ediyor pupg de son bir haftadırda telefonla birlikte gelen Xiaomi kulaklıklarını kullanıyorum, hem silikon olması daha rahat bir kullanım sağlıyor. Ayrıca bass sesler oldukça yüksek ve dolayısı ile oyuna ayrı bir hava katıyor. Kulaklıkların modelini bilmiyorum piston modellerine benziyor fakat bu biraz farklı arka kısmı çukır şeklinde.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Öneriniz İçin Teşekkür Ederim. :D Benim Rampage Orthus RX 10 İle Aynı Veya Daha İyi Kulaklıklar Önerin Lütfen.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Öneriniz İçin Teşekkür Ederim. :D Benim Rampage Orthus RX 10 İle Aynı Veya Daha İyi Kulaklıklar Önerin Lütfen.

Daha iyilerini önerdim zaten hocam. Ha gösterișli bir șey arıyorsan Baseus Gamo modellerinede bakabilirsin. Ama bu tipte fazla seçeneğin pek yok. MSI var oda 300 lira değmez onada.

Oyla:

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Şu An Da Alabileceğim Bir Kulaklık Önerin Lütfen :D