Yardım Oyun durdurulma sorunu

rawwrath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi 6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.3.6
Telefon Modeli
Redmi 6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar redmi 6da oyunlarda sık sık durduruldu diyip oyundan atıyor çözümü nedir daha önce yaşayan oldu mu?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar redmi 6da oyunlarda sık sık durduruldu diyip oyundan atıyor çözümü nedir daha önce yaşayan oldu mu?
Tüm oyunlarda oluyor mu? Bu sorun eğer hep ayni oyunda olmuyorsa daha çok RAM ile alakalı oluyor. RAM yetersiz kaldığında cihaz kapatabilecegi en uygun uygulama veya oyunu arar. Ee burada sanırım en fazla RAM kullanan da oyun oluyor genellikle. Oda oyunu kapatıyor.

Bazen ön bellek temizliğinde de çözüm oluyor. İsterseniz cihazı bir.temizleyin hocam

Son düzenleme:
Oyla:

rawwrath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi 6
Konular
3
Tüm oyunlarda oluyor mu? Bu sorun eğer hep ayni oyunda olmuyorsa daha çok RAM ile alakalı oluyor. RAM yetersiz kaldığında cihaz kapatabilecegi en uygun uygulama veya oyunu arar. Ee burada sanırım en fazla RAM kullanan da oyun oluyor genellikle. Oda oyunu kapatıyor.

Bazen ön bellek temizliğinde de çözüm oluyor. İsterseniz cihazı bir.temizleyin hocam
Tüm oyunlarda olmuyor 2 oyunda bi süre oynadıktan sonra atıyor bu oyunların birisi cod mobile diğeri marvel future fight hem dediğiniz gibi bazen önbellek temizleyince uzun süre atmıyor.
Temizlememin yararı olur mu acaba çünkü telefonu alalı 1 hafta oldu

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Tüm oyunlarda olmuyor 2 oyunda bi süre oynadıktan sonra atıyor bu oyunların birisi cod mobile diğeri marvel future fight hem dediğiniz gibi bazen önbellek temizleyince uzun süre atmıyor.
Temizlememin yararı olur mu acaba çünkü telefonu alalı 1 hafta oldu

Elbette temizlemenin faydası olur. Haftada bir bu temizliği yapabilirsiniz. Sanırım sizin sıkıntıda ram ile alakalı. Yetmiyor olabilir.

Oyla:
Üst Alt