Haber Oyun Dünyasına Şok Darbe !

48 saat içerisinde 2 büyük oyun kırıldı, RDR 2 ve Crysis Remastered.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyun dünyasında güzel bir geçmişe sahip Crysis serisini konsol oyuncularına da tattırmaya çalışan CryEngine firmasına ve oyun devi Rockstar Games'e kötü haber Crackwatch'tan geldi. 48 saat içinde iki oyun da kırıldı. Denuvo'nun geliştirdiği güvenlik yazılımı bu sefer de etkisiz kaldı. RDR 2'nin kırılması ise büyük bir yankı uyandırdı. Fiyatı 60 Dolar olan ürün uzun zamandır tahtta 1 numarayı koruyor, bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi oyunlar çıkıp da tahtından eder göreceğiz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şuan en yakın rakibi Cyberpunk gibi duruyor. Oyun şuan ön satışta ve 19 kasım 2020'de çıkacak, ön sipariş fiyatı ise 250 TL.

Formenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
14
Bu crackerlar acaba onların bünyesinde çalışsa daha fazla kazanmaz mı? Yoksa donate toplayıp daha mı fazla kazanıyorlar acaba..

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bu crackerlar acaba onların bünyesinde çalışsa daha fazla kazanmaz mı? Yoksa donate toplayıp daha mı fazla kazanıyorlar acaba..
Zatenn çoğu crack firması oyunlara koruma yapan şirketlerden para aldığı için crack yapsalar bile paylaşmıyor. Rdr yi kıran kişi böyle açıklamış.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Donate bile almıyorlar. Oyun dosyalarına mining ya da short URL ler bırakıyorlar. Onlar da öyle kazanıyor :D Tıklanma başı paradan bahsetmiyorum bile.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zatenn çoğu crack firması oyunlara koruma yapan şirketlerden para aldığı için crack yapsalar bile paylaşmıyor. Rdr yi kıran kişi böyle açıklamış.
Ben inanmıyorum, cidden böyle bir şey olsa oyun direk crack grubuyla anlaşır, neden güvenlik yazılımı için para döksün ?

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Donate bile almıyorlar. Oyun dosyalarına mining ya da short URL ler bırakıyorlar. Onlar da öyle kazanıyor :D Tıklanma başı paradan bahsetmiyorum bile.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben inanmıyorum, cidden böyle bir şey olsa oyun direk crack grubuyla anlaşır, neden güvenlik yazılımı için para döksün ?
Bu rdr yi kıran kişi böyle demişti hatta para aldıklarını söyledikten 4 gün sonra cpy 4 oyun birden yayınladı. Doğru olma ihtimali var o yüzden. Bahsettiğim firmada denuvo yani parayı bunlar crack yapanlara veriyor koruması sağlammış gibi göstermek için

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Sonunda indirmiştim kırılmasını bekliyordum ama yer kalmadı diye sildik neyse Crysis abime feda olsun. :D

Üst Alt