Soru Oyun Amaçlı Tablet

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Merhabalar,
Ek'te sunmuş olduğum görselde ki oyun için,
(Call Of Duty Mobile) bütçeme uygun ikinci el, oyun konusunda sıkıntı çıkarmayacak tablet arayışına girdim. Oyun oynanabilen tablet konusunda her hangi bir tecrübem, ve bilgim yoktur. Oyun konusunda bana sıkıntı çıkarmasın, kamera filan önemli değil benim için. Hangi marka modellere bakmam lazım veya öneriniz nedir?
Bütçe 500-700 bikgim olmadığı için bu fiyat verilmiştir.
düzeltildi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-28-03-24-01-961_com.activision.callofduty.shooter.jpg
    Screenshot_2021-06-28-03-24-01-961_com.activision.callofduty.shooter.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
Bütçenizi yazmazsanız sizi zorlayacak bütçenin ne olacağını da bilemeyiz hocam. :)

Android olarak Huawei MatePad Pro önerebilirim. Onun dışında iPad almanız daha mantıklı olur sanki.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçenizi yazmazsanız sizi zorlayacak bütçenin ne olacağını da bilemeyiz hocam. :)

Android olarak Huawei MatePad Pro önerebilirim. Onun dışında iPad almanız daha mantıklı olur sanki.
kusura bakma hocam gözden kaçırmışım o kısmı. Aralarındaki fark sistemsel mi hocam yoksa marka mi sadece (=

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
kusura bakma hocam gözden kaçırmışım o kısmı. Aralarındaki fark sistemsel mi hocam yoksa marka mi sadece (=
iPad'lerin hem donanımı iyi hem de donanım yönetimi de iyi. Android tabletler genelde hantal oluyor, ayrıca firmaların tablet konusunda tecrübeleri Apple kadar iyi olmadığı için bazen uyum sağlayamıyorlar bazı şeylere.

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Merhaba, bu güne kadar dört tane değişik markaların tabletini almış biri olarak söylüyorum, parana yazık, alabiliyorsan ikinci el bile olsa apple al. diğerleri gerçekten pişmanlık. o tabletlere toplamda verdiğim para ile en iyi apple tableti alabilirdim. Apple'a gıcık olduğumdan böyle bir hata yaptım. Telefon için demiyorum ama tablette tartışmasız apple parasını hak ediyor.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
kardeşim 2. el iyi bişey istiyorsan arkadaşın dediği gibi matepad pro onu alamazsan matepad 10.4 al 2. eli 1600 bandında pro ise 2500 bandında ben 10.4 olanını aldım 2. el bu güne kadar tablet kullanmıyormuşuz diyebilirim şarjı bitmiyor neredeyse ekran ipad gibi ips görüntü o açıdan çok iyi 4gb 64gb artı hafıza kartı desteği var şiddetle öneririm tabi bütçe fazla ise ipad olabilir.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
iPad'lerin hem donanımı iyi hem de donanım yönetimi de iyi. Android tabletler genelde hantal oluyor, ayrıca firmaların tablet konusunda tecrübeleri Apple kadar iyi olmadığı için bazen uyum sağlayamıyorlar bazı şeylere.
demek ki tablet aipad farklı. Gidip de tablet alırsam kanser olmamak elde değil. Bu bilgi çok güzel oldu bana.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Merhaba, bu güne kadar dört tane değişik markaların tabletini almış biri olarak söylüyorum, parana yazık, alabiliyorsan ikinci el bile olsa apple al. diğerleri gerçekten pişmanlık. o tabletlere toplamda verdiğim para ile en iyi apple tableti alabilirdim. Apple'a gıcık olduğumdan böyle bir hata yaptım. Telefon için demiyorum ama tablette tartışmasız apple parasını hak ediyor.
ben kendim hepsini tablet olarak bildiğim için biraz araştırmak da fayda var dedim, o zaman bütçeyi biraz zorlayıp 2.el almak lazım
kardeşim 2. el iyi bişey istiyorsan arkadaşın dediği gibi matepad pro onu alamazsan matepad 10.4 al 2. eli 1600 bandında pro ise 2500 bandında ben 10.4 olanını aldım 2. el bu güne kadar tablet kullanmıyormuşuz diyebilirim şarjı bitmiyor neredeyse ekran ipad gibi ips görüntü o açıdan çok iyi 4gb 64gb artı hafıza kartı desteği var şiddetle öneririm tabi bütçe fazla ise ipad olabilir.
bunlar da bilgisayar sistemi gibi iPad, matepad, tablet gibi farklı. Meğersem ben hepsini tablet sınıfına koymuşum (= maalesef bütçeyi zorlamak durumunda kalacağım. Sırf oyun için istiyorum telefondan zor oluyor bana

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Hayırlı olsun ne alırsanız