Rehber Oxygen Updater'ı kullanırken "Desteklenmeyen cihaz" mesajının çözümü

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

"Oxygen Updater uygulaması neden cihazımın desteklenmediğini gösteriyor"

Oxygen Updater, OnePlus ile hiçbir şekilde ilgisi olmayan bir üçüncü taraf uygulamasıdır . OnePlus kullanıcıları arasında iyi bilinen ve iyi kullanılan bir uygulamadır, çünkü kullanıcılarının, OnePlus güncellemeleri yayınlamaya başlar başlamaz ve çok az çaba sarf ederek güncellemeleri indirip yüklemesine izin verir. Son zamanlarda, özellikle OxygenOS 12 kullanıma sunulmaya başladığından beri, uygulamanın kullanıcıları şu mesajı alıyor:

Uyarının nedeni konusunda biraz kafa karışıklığı var gibi görünüyor ve bazı kullanıcılar, telefonlarında bir sorun olabileceğinden endişe ediyorsa. Ancak bu doğru değil, cihazınızda kesinlikle bir sorun yok ve cihaz hala OxygenOS üzerinde çalışıyor.

Bu, OxygenOS ve ColorOS kod tabanının entegrasyonu nedeniyle oluyor. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, duyuru başlığına göz atabilirsiniz.

Yeni kod tabanındaki cihazlar artık "saf" OxygenOS üzerinde çalışmıyor, dolayısıyla desteklenmeyen mesaj. Uygulamanın tekrar uyumlu hale getirilmesi , geliştiricilerin birinden gelen aşağıdaki açıklamanın farkında oldukları bir şey olan geliştiricilere kalmıştır.

Peki, bu konuda ne yapabilirsiniz?

Bir kullanıcı olarak yapmanız gereken hiçbir şey yok. Bu arada uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar, desteklenmeyen mesajı görmezden gelmeli, güncellemeyi indirmeli ve kullanarak yüklemelidir. .

Güncellemeyi yüklemeniz gereken yerel yükseltme seçeneği ile OxygenOS 12'den önceki sistem güncelleme bölümüdür.
APK dosyasının .zip ile bitebileceğini unutmayın.

Bu durumda .zip uzantısını .apk olarak değiştirin.

Böylece APK uzantılı olur

Bundan sonra yüklemek için tıklayın ve bu kadar Başarılı bir şekilde yüklediyseniz, uygulama çekmecesinde ayrı bir uygulama olarak bulacaksınız ve güncellemeyi yüklemek için dişli simgesinde yerel yükseltmesini kullanabilirsiniz. Umarım bu, sahip olabileceğiniz tüm şüpheleri gidermenize yardımcı olmuştur ve hepinize iyi günler dilerim.

mankurt76

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurt
Cihazım
Mi Max
Konular
7
Hocam sizinle iletişime geçmem gerekiyor. Ama özel mesaj atma kısmını bulamadım. Ben de trabzondayım.

By.TRabZonLu™

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
By.TRabZonLu™ Hocam iyi akşamlar bir konu hakkında özel mesajla konuşabilir miyiz ?

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Selamlar. Konudaki APK ile yüklemeye çalıştım. Ancak %63te kalıyor. Önceden denemem olmuştu yine %60larda ayiklanamadi uyarısı vermişti. Neden olabilir bu?

Üst Alt