Haber OUKITEL Global Sources Electronics Show(zart zurt fuarı işte) da 5 cihaz tanıtacak.

arslanalps

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
K6000 pro
Konular
36

K10000 pro ilk modelin daha gelişmiş versiyonu ve parmak izi ve bir kaç yeni özellik eklenmiş.

12V/2A hızlı şarj desteği ve devasa bataryasıda ihtiyaç sahibi için tercih sebebi. İşlemci kısmında ise MT6750 modeli tercih edilmiş bence gayet yeterli bir işlemci.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

İkinci cihazımız K10000 Max. Adamlar dikkat çekmesini biliyor. Telefonu sallamışlar su tankına tanıtımını öyle yapıyorlar. Ekran bir kararsa rezilliğe bak

Cihazın IP68 sertifikası var. 10000 mah bataryası var. 3GB ram 32GB hafızası var. Her bir şeycikler var yersek tabi

İşlemci kısmında mt6753 kullanılmış. Kamera ise standart 5mp e 13mp. Performansını görmeden birşey diyemeyiz.

Üçüncü telefonumuz ise K6000 Plus 12V/2A hızlı şarjı ile dikkatimi çekmişti. Telefon hemen şarj olsun ama şarjı kolay kolay bitmesin ister herkes. Eğer k6000 prodan daha kibar olursa yeni telefon alma vaktim gelmiş demektir.

Dördüncü telefonumuz U22 oukitel u20 plus a bazı eklemeler yapılmış gibi. Benim çok ilgimi çekmedi açıkcası ama ilkleri yapıyorlar mı yapıyorlar bana göre gereksiz Süheyla ablaya göre efsane. 8mp ve 0.3mp çift arka kamerası var. Ve öndede 5mp vs 0.3 mp iki kamerası var. Yakında amiral gemileride böyle cihaz üretmeye başlarlarsa 4 tane 13 megapiksel kamera. Vay babaynın derdine.

Son telefonumuz ise U11 Plus. Bu modelde ise hem ön hemde arkada 13mp kamera mevcut. Daha önceki bilgilere göre 4gb 32gb olucak cihaz 64gb hafiza ile gelecek. Bence 200 dolar altı cihazlarda 64gb görmek güzel birşey çünkü bana 32gb yetmemeye başladı.

5.7 inç olacak olan cihazın gücünü 4000mah pil sağlayacak. Bence hayet güzel bir tercih.

OUKITEL booth is locating at 5F10 in AsiaWorld-Expo 5th floor.

yani demişki biryerlerdeki fuarın beşinci katında. Ama bu kısım bizi ilgilendirmiyor :D

Burayada birkaç tane mutlu çinlicikler bıraktım :D

Üst Alt