Yardım OTG desteğini nasıl açacağım poco X3 GT

selocan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
Merhaba aynı cihazı bende kullanıyorum otg sorunsuz çalışıyor flash bellek mouse kulaklık klavye sorunsuz çalışmakta Endonezya 12.5 Türkiye cihazı

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Merhaba aynı cihazı bende kullanıyorum otg sorunsuz çalışıyor flash bellek mouse kulaklık klavye sorunsuz çalışmakta Endonezya 12.5 Türkiye cihazı
Benimki yurt dışı ama arkasında c e yazıyor kullandığınız flash belleğin markasını atar mısınız lütfen

selocan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
Benimki yurt dışı ama arkasında c e yazıyor kullandığınız flash belleğin markasını atar mısınız lütfen
Hi level 32gb sandisk 16gb hem fat32 hem nfts formatında denedim sorunsuz bildiğim kadarıyla yurtdışında satışta model olarak farklı isim kullanılıyordu x3 gt olarak aldiysan Türkiye için üretilmiş cihazdır diye düşünüyorum

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Hi level 32gb sandisk 16gb hem fat32 hem nfts formatında denedim sorunsuz bildiğim kadarıyla yurtdışında satışta model olarak farklı isim kullanılıyordu x3 gt olarak aldiysan Türkiye için üretilmiş cihazdır diye düşünüyorum
Hocam exfat deneyebilir misiniz benim için çok önemli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bunu USB dönüştürücü ile telefona taktığımda çalışmamıştı

Ekli dosyalar

• IMG_20221229_225614.jpg
    IMG_20221229_225614.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 0
Üst Alt