Soru Ortaya karışık android 10 güncellemesi hakkında

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Cihaz mi 8 Lite
Bende güncellemenin üstünden 2 hafta geçtikten sonra takılma , ara ara donmalar vs olmaya başladı sizdede farklı cihazlarda ve mi 8 lite de durumlar aynımı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz mi 8 Lite
Bende güncellemenin üstünden 2 hafta geçtikten sonra takılma , ara ara donmalar vs olmaya başladı sizdede farklı cihazlarda ve mi 8 lite de durumlar aynımı

Bu güncelleme öncesi telefon canavar gibiydi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Bence ekran süresi en iyi oreo'da alınıyordu.
Android 10 bizi bitirdi be. Telefonun bataryası ışık hızıyla eriyor. Sonraki güncellemeyi bekliyorum. Düzelmezse hiç alakam olmadığı halde her şeyi öğrenip eski pie a dönmeye çalışacağım.

Oyla:

kozmoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
15
Belirttiğim gibi donma yeterli bir sorun hocam
Telefonu hard reset yaptım az düzeldi artık tamamen anladım bu android 10 sıkıntılı bekleyip göreceğiz artık
Hocam bende bir problem oluşmadı ama cihazımız aynı sürümler aynı neden birimiz de oldu diğerinde olmadı merak ettim açıkçası

Oyla:

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Güncellemeyi hard reset ile kurdum, ekran kartı sürücüleri güncellenmiş ve daha fazla fps almaya başladım. Kernelde değişiklikler mevcut, bu sebepten cihazınız işlemcisini yüksek frekanslarda çalıştırıyor olabilir. Kontrol etmenizde fayda var. Ben eskiye göre neredeyae hiçbir fark göremedim. Sadece miui ikonları büyüdü ve bu sinir bozucu.

Oyla:

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Hocam bende bir problem oluşmadı ama cihazımız aynı sürümler aynı neden birimiz de oldu diğerinde olmadı merak ettim açıkçası

İnan bilemiyorum dostum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyi hard reset ile kurdum, ekran kartı sürücüleri güncellenmiş ve daha fazla fps almaya başladım. Kernelde değişiklikler mevcut, bu sebepten cihazınız işlemcisini yüksek frekanslarda çalıştırıyor olabilir. Kontrol etmenizde fayda var. Ben eskiye göre neredeyae hiçbir fark göremedim. Sadece miui ikonları büyüdü ve bu sinir bozucu.

Ne kerneli hocam hiçbir şey anlamadım yazdığından android den bahsediyoruz

Oyla:

SenyR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Senyr
Cihazım
Mi8 lite
Konular
5
Hard reset ile fabrika ayarlarına dönme arasında fark var mı acaba?

Oyla:
Üst Alt