Soru Ortaya karışık android 10 güncellemesi hakkında

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Cihaz mi 8 Lite
Bende güncellemenin üstünden 2 hafta geçtikten sonra takılma , ara ara donmalar vs olmaya başladı sizdede farklı cihazlarda ve mi 8 lite de durumlar aynımı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz mi 8 Lite
Bende güncellemenin üstünden 2 hafta geçtikten sonra takılma , ara ara donmalar vs olmaya başladı sizdede farklı cihazlarda ve mi 8 lite de durumlar aynımı

Bu güncelleme öncesi telefon canavar gibiydi

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Cihazınız ağırlaştığında, donmalar başladığında, yazılımsal bir sorun olduğunda veya zararlı yazılım bulaştığında hard reset atmak genellikle iyi bir çözümdür hocam.

Oyla:

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Cihazınız ağırlaştığında, donmalar başladığında, yazılımsal bir sorun olduğunda veya zararlı yazılım bulaştığında hard reset atmak genellikle iyi bir çözümdür hocam.

Hocam ilginiz için teşekkürler hard reset i düşündüm ama android 10 kaynaklı olabileceğinden tereddütteyim bilmiyorum ne kadar doğrudur

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Hocam ilginiz için teşekkürler hard reset i düşündüm ama android 10 kaynaklı olabileceğinden tereddütteyim bilmiyorum ne kadar doğrudur
Bootloader kilidiniz açık ise Mi Flash yada Twrp ile Android 9'a geçiş yapabilirsiniz.

Oyla:

SenyR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Senyr
Cihazım
Mi8 lite
Konular
5
Android 10 bizi bitirdi be. Telefonun bataryası ışık hızıyla eriyor. Sonraki güncellemeyi bekliyorum. Düzelmezse hiç alakam olmadığı halde her şeyi öğrenip eski pie a dönmeye çalışacağım.

Oyla:

kozmoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
15
Cihaz mi 8 Lite
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu güncelleme öncesi telefon canavar gibiydi
Hocam bende mi 8 lite Android 10 kullanıyorum. Ama performans ve şarj problemi fark edemedim belki vardır ama ciddi bir kayıp olsa fark ederdim ağır oyunlar oyunuyorum telefonda. Sizde nasıl bir performans kaybı var detay verebilir misiniz hem bende test etmiş olurum

Oyla:

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Hocam bende mi 8 lite Android 10 kullanıyorum. Ama performans ve şarj problemi fark edemedim belki vardır ama ciddi bir kayıp olsa fark ederdim ağır oyunlar oyunuyorum telefonda. Sizde nasıl bir performans kaybı var detay verebilir misiniz hem bende test etmiş olurum

Belirttiğim gibi donma yeterli bir sorun hocam
Telefonu hard reset yaptım az düzeldi artık tamamen anladım bu android 10 sıkıntılı bekleyip göreceğiz artık

Oyla:
Üst Alt