Soru orjinal rom yüklenmiyor ?

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
ShanSheyyy, hocam çok özür dilerim,bl kilidinizin kapalı olduğu dikkatinden kaçmış. Ayarlardan güncelleme ve ardından güncellemeyi tekrar indirmeyi deneyin. İndirdiğiniz bir rom dosyasini yeniden kullanmayın,şifresi çözüldüğünde aynı dosyayı yeniden kullanmaya çalışıyorsanız hata alırsınız. Veya dosyayı yeniden indirin ve elle yükleme adımını yeniden deneyin. Yine hata alırsanız aldığınız hatanın ekran görüntüsünü atın.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Stable recovery muhabbeti peki

ShanSheyyy, hocam çok özür dilerim,bl kilidinizin kapalı olduğu dikkatinden kaçmış. Ayarlardan güncelleme ve ardından güncellemeyi tekrar indirmeyi deneyin. İndirdiğiniz bir rom dosyasini yeniden kullanmayın,şifresi çözüldüğünde aynı dosyayı yeniden kullanmaya çalışıyorsanız hata alırsınız. Veya dosyayı yeniden indirin ve elle yükleme adımını yeniden deneyin. Yine hata alırsanız aldığınız hatanın ekran görüntüsünü atın.
ayarlardan güncelleme kontrol ettiğimde yeni güncelleme yok.son sürümü indir dediğimde telefonda olan eski sürümü indiriyor.xiaominin resmi sitesinden son sürüm uygun rom indirip elle kurduğumda ise güncelleme doğrulanamıyor bu kararlı rom yüklenemiyor hatası veriyor

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
ayarlardan güncelleme kontrol ettiğimde yeni güncelleme yok.son sürümü indir dediğimde telefonda olan eski sürümü indiriyor.xiaominin resmi sitesinden son sürüm uygun rom indirip elle kurduğumda ise güncelleme doğrulanamıyor bu kararlı rom yüklenemiyor hatası veriyor
Recovery rom indirmeniz lazım.
Fastboot rom değil

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Kararlı rom yuklenemiyor hatasına Stoya hocamız başka bir konuda başarılı bir tavsiye vermis. guncelleyici verilerini temizleyip restart edip yeniden denendiginde sonuç alınmış. Bu arada bizim cihazlar için yayınlanmış son Android surumu 12.5.2 dir. Eski bir sürümse Xiaomi serverdan dogrulanamiyor olabilir(iPhone daki gibi)

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Ne yaptımsa olmuyor siteden son sürüm recovery mod indirip tahili hafızaya atıyorum ekteki hatayı veriyor.Millet BL kilit açmadan sürüm düşürmenin yollarını arar ben sürüm yükseltemiyorum bu ne saçma.Resmi xiaomi son sürüm yayınlamış sitesinden recovery indirip dahili hafızaya atıyorum kurmuyorr.wifi ile denedim mobil veri ile denedim.telefonu fabrika ayarlarına çevirdim.wip al data yaptım güncelleyiciyi sıfırladım ama hep aynı sonuç.Güncel sürümü yüklemek için demi BL kilit açacaz artık bu ne saçma bir marka ya.bildiğin resmi güncellemeyi yüklemiyor cihaz.Telefondan son sürümü indir dediğimde yüklü olan eski sürümü indiriyor.

Ekli dosyalar

• screenshot_0_1646989633126.jpg
    screenshot_0_1646989633126.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 6

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
ShanSheyyy, hocam mitool ile bilgisayar üzerinden yüklemeyi denediniz mi peki?

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
ShanSheyyy, hocam mitool ile bilgisayar üzerinden yüklemeyi denediniz mi peki?
Hocam mi tool V2 de tarama yaptığım zaman global sürümde android 11 çıkmıyor cihazda var olan android versiyonu çıkıyor.Çin romuna android 11 çıkıyor geçiş yapabilirsin diyor ama cihazın bl kilidi kapalı brick olmasından korkuyorum.zaten bl açık olsa direk flash ile istediğim romu yüklerim gerek kalmaz.Resmi siteden indirdiğim romu mi tool ile yüklemeye kalktığımda ise BL kilit uyarısı veriyor yine

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
ShanSheyyy, hocam cihazınız k20 pro olabilir mi acaba? Global versiyonun çıkmaması ilginç. Ayrıca garanti için fazla bir süreniz yoksa bl kilidini açmayı düşünebilirsiniz belki. Forumdaki çoğu insanın bl acik dolayısıyla fazla da yardımı dokunamiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu arada 12.0.9 sürümü 9t pro için mevcut degil.sizin cihazınız 9t mi?

Son düzenleme:
Üst Alt