Yardım Orijinal Şarj Aleti

musabchichek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musab
Cihazım
BlackBerry
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixel Experience
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar, Şarj aleti alacağım n11 mağazasında bir satıcı var, almak isteyenlere de link bırakacağım.Çoğu kişi orijinal demiş ama bazıları olmadığını söylüyor aynı satıcı yorumlarında. Orijinal ürün mü değil mi tam olarak nasıl anlayacağız? Bazı modeller yeni 67W yazısı biraz farklı.

avon111

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Avon
Cihazım
Redmi K50 Pro
Konular
2
videosunu dikkatli izlemeni tavsiye ederim. Orjinal Şarj AletlerindeTelefonu şarja taktığın zaman Turbo Şarj ibaresi geldiği zaman Şarj yüzdesinin Rakam ile Örn. : %12,78 - %12,79 - %12,80 gibi ilerlemesi gerekir, lakin sahte Şarj AletlerindeTelefonu şarja taktığın zaman Turbo Şarj ibaresi geldiği zaman Şarj Yüzdesi rakamsal olarak ilerlemez sadece %12 yazar devamı olmaz.

Oyla:

musabchichek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musab
Cihazım
BlackBerry
Konular
2
Bunu yazmışlardı da pek mantıklı gelmiyor virgülle gösterince orijinal olması. Bazı yorumlarda bu var diyen de var bazıları da yok demişler galiba alıp görmek lazım. Mi store'a bakıyorsun stok yok, Xiaomi'nin bu olaya bir el atması gerekir.
videosunu dikkatli izlemeni tavsiye ederim. Orjinal Şarj AletlerindeTelefonu şarja taktığın zaman Turbo Şarj ibaresi geldiği zaman Şarj yüzdesinin Rakam ile Örn. : %12,78 - %12,79 - %12,80 gibi ilerlemesi gerekir, lakin sahte Şarj AletlerindeTelefonu şarja taktığın zaman Turbo Şarj ibaresi geldiği zaman Şarj Yüzdesi rakamsal olarak ilerlemez sadece %12 yazar devamı olmaz.

Oyla:

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
bahsi geçen mağazadan farklı zamanlarda 2 defa 33w sarj aleti aldım. ikisi de orijinaldi. zaten ürün kendini belli ediyor. plastiğin dokusu, kenar birleşme yerleri, yazıların netliği vs. anlayan anlıyor orijinal ürünü. zaten adamlar garanti belgesi ve fatura ile çalışıyorlar.

Oyla:

musabchichek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musab
Cihazım
BlackBerry
Konular
2
hocam inan aklıma o geldi en etkili çözüm o.
Teşekkürler öneriniz için, ben de baseus markasının kabloları kalitelidir diye düşnüüyorum ama arkadaşıma alacağım Xiaomi marka cihazı var, onun istediği olsun diye alıyorum Xiaomiyi.
bahsi geçen mağazadan farklı zamanlarda 2 defa 33w sarj aleti aldım. ikisi de orijinaldi. zaten ürün kendini belli ediyor. plastiğin dokusu, kenar birleşme yerleri, yazıların netliği vs. anlayan anlıyor orijinal ürünü. zaten adamlar garanti belgesi ve fatura ile çalışıyorlar.
Ben de böyle yorumlar gördüm ve galiba alacağım ilgili mağazadan, soru da sordum garanti ve fatura veriyor musunuz diye, beklemedeyim. Bana kalsa Aliexpresste de alınabilir, orijinal olan versiyonları orada da var.

Oyla:

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Teşekkürler öneriniz için, ben de baseus markasının kabloları kalitelidir diye düşnüüyorum ama arkadaşıma alacağım Xiaomi marka cihazı var, onun istediği olsun diye alıyorum Xiaomiyi.

Ben de böyle yorumlar gördüm ve galiba alacağım ilgili mağazadan, soru da sordum garanti ve fatura veriyor musunuz diye, beklemedeyim. Bana kalsa Aliexpresste de alınabilir, orijinal olan versiyonları orada da var.
peki hocam.

Oyla:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
İşin özü şudur belli başlı yerler haricinde ve Xiaomi Türkiye Garantili olarak satılmayan ürünlerin hepsi aynı ve sahte zaten. Bakmanız gereken yerler;

Oyla:
Üst Alt