Yardım Oreo sonrası şarj sorunu Mi 5X

İbrahim Halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
4
Cihazım xiaomi mi 5x (tiffany) cihaz miuı 10 beta (8.11.1). Telefonum oreo ve 8.11.15 (android 8.1) güncellemesiyle geldi. Onu güncelledim. Onu normal bir şekilde kullanıyordum. Ama telefonu yeniden başlattığımda şarjın düştüğünü fark ettim. Ve başladığımda yine düşüyordu. Ve açıldığında şarj zor gidiyordu. . Bu yüzden optimize değil tamamen güncellemeden sonra (beta oreo güncellemesinden sonra 8.11.15) lütfen yardım edin. Bu sorunu güncellemeyle çözülürmü. . Diğer kullanıcılar bu sorunu yaşıyor. Bana yardım edin lütfen yoksa normal günceleme ile düzelir mi?

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:

emr61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emr
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Merhabalar.
Yerinizde olsam. Miui 10 oturana kadar geçis yapmam. Miui 8 cok stabildi. 9 cikti o tam oturmadan 10 çikti. Son guncellemeyi kurmak her zaman iyi olmayabiliyor. Cihaz yedegi alip sürüm düşürüp temiz bir kurulumla cihazinizi kullanin derim. Yüksek ihtimal cihazinida bir uygulama tam kapasite işlemçiyi calisitiriyor olabilir

Oyla:

İbrahim Halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
4
Merhabalar.
Yerinizde olsam. Miui 10 oturana kadar geçis yapmam. Miui 8 cok stabildi. 9 cikti o tam oturmadan 10 çikti. Son guncellemeyi kurmak her zaman iyi olmayabiliyor. Cihaz yedegi alip sürüm düşürüp temiz bir kurulumla cihazinizi kullanin derim. Yüksek ihtimal cihazinida bir uygulama tam kapasite işlemçiyi calisitiriyor olabilir
Hocam ısınma kasma fln yok. Bende optimizasyon bugu var te düşünüyorum. Şuan batarya tek tek normal düşüyor. Sıkıntı yok. Sadece resette oluyor. Haftayaki güncelleme ile düzelir diye düşünüyorum. 97 den 80 e wifi açık parlaklık yüzde 30 ve 1saat 47 dk verdi. Batarya iyide resette şaşırtıyor.

Oyla:

Smt41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi5X
Konular
2
Cihazım xiaomi mi 5x (tiffany) cihaz miuı 10 beta (8.11.1). Telefonum oreo ve 8.11.15 (android 8.1) güncellemesiyle geldi. Onu güncelledim.

Mrb güncellemeyi nasıl yaptınız acaba ben hatalar alıyorum yeni bir rom yükler gibi yükleme yapmalıyız ? Guncelleyiciden son sürümü flashlayip yukleyemedim

Oyla:

İbrahim Halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
4
Mrb güncellemeyi nasıl yaptınız acaba ben hatalar alıyorum yeni bir rom yükler gibi yükleme yapmalıyız ? Guncelleyiciden son sürümü flashlayip yukleyemedim
Önce twrp sürümünü güncellemeniz gerekiyor. Detaylı anlatım rehberi var. Facebook xiaomi grubunda bana ulaşırsan ss ini atabilirim yada direk etiketlerim.

Oyla:
Üst Alt