Haber Oreo MI5S Plus

mudur1998

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note3 pro
Konular
4
,

,

xiaomi.eu ve xda da oreo beta rom yayınlandı ben kurdum kullanıyorum ,bildirim sesleri ve şarj (sanki biraz fazla yiyor)haricinde bir terslik görmedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8.10.25 MiuiPRO oreo rom
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gayet iyi olmuş sorunsuz bir gün yaşadım

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
20
Rom işine fazla bulaşmak istemediğim için Global Beta versiyon bekliyorum. Gerçi Kapalı Beta grubu için de başvuru yaptım ama bakalım dönüş olacak mı ve Oreo güncellemesi alabilecek miyiz ? :)

dreamby43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
mi 5 s plus
Konular
4
Şuan telefonumda MIUI 10 EU Stable Rom kurulu.memnunum şuan.
yeni oreo stable 1.54 GB indirdim.
bunu kurmadan önce TWRP de MIUI 10 EU Stable Romu nasıl yedekleyebilirim,geri dönmek için .

mudur1998

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note3 pro
Konular
4
Rom işine fazla bulaşmak istemediğim için Global Beta versiyon bekliyorum. Gerçi Kapalı Beta grubu için de başvuru yaptım ama bakalım dönüş olacak mı ve Oreo güncellemesi alabilecek miyiz ? :)[/QUOTE]

benimki sadece kendimi yeni telefon pocoyu almamak için,kendimi tutmak için oldu hocam android 8 li 6 gb ramli,128 gb hafızalı yaklaşık iki yıllık telefon ile ne olur diyordum ,bu nedenle hemen denedim ,sonuç bana göre gayet iyi ve şimdilik yeni tel almayı erteledim.
sonuçta bu telefona oreo rom verilecek vede fena olmayacak gibi görülüyor.
tabiki global stable romu beklemekte fayda var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan telefonumda MIUI 10 EU Stable Rom kurulu.memnunum şuan.
yeni oreo stable 1.54 GB indirdim.
bunu kurmadan önce TWRP de MIUI 10 EU Stable Romu nasıl yedekleyebilirim,geri dönmek için .

hocam eger bu romu kurarsanız twrp yedekten geri dönemezsiniz (en azından ben dönemedim) geri dönmenin tek yolu(benim bildigim)fastboot romu (global stable veya global beta romu)kurmak ,eger yapmayı bilmiyorsanız bence hiç kurmayın,
çünkü şu anki romunuz 7.0 ama kurmak istediginiz rom 8.0 yani geriye ancak fastboot rom ile döbebilirsiniz belki format data bile yapmak zorunda kalabilirsiniz bu durumdada herşeyiniz silinir.

Son düzenleme:

dreamby43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
mi 5 s plus
Konular
4
Format data yaptım her şeyi sildim.twrp den bunu kuramadım bir türlü
kurulumda kırmızı yazı hatalar çıkıyor.
android 7 sürümden 8 e geçemiycez galiba

mudur1998

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note3 pro
Konular
4
hocam kırmızı yazı hatalar derken ?,
anladıgım kadarı ile teliniz unlocklu zaten twrp var,romu kurarken twrp advance wipe menüsünde wipe data,wipe system,wipe cache ve wipe dalvik cache yaptınız ve hatta format data yaptınız ve install seçenegi ile zip dosyasını kurmaya başladınız bu arada hata verdi eger kırmızı yazı hatayı error 7 diye verdi ise ,zipli dosyayı tekrar indirin (önce dosyayı zipten çıkartmayı deneyin bakın hata veriyormu) ,yok eger başka şeyler ise keşke yazsaydınız belki bir cevap bulabilirdik

her neyse ben aynen yukardaki gibi yaptım kullandıgım twrp 3.2.1.1 sürümü bende hata vermedi ,hatta xaiomi.eu yeni sürüm çıkarmış onuda kurdum

Son düzenleme:

dreamby43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
mi 5 s plus
Konular
4
anladıgım kadarı ile teliniz unlocklu zaten twrp var,romu kurarken twrp advance wipe menüsünde wipe data,wipe system,wipe cache ve wipe dalvik cache yaptınız ve hatta format data yaptınız ve install seçenegi ile zip dosyasını kurmaya başladınız bu arada hata verdi eger kırmızı yazı hatayı error 7 diye verdi ise ,zipli dosyayı tekrar indirin (önce dosyayı zipten çıkartmayı deneyin bakın hata veriyormu) ,yok eger başka şeyler ise keşke yazsaydınız belki bir cevap bulabilirdik

her neyse ben aynen yukardaki gibi yaptım kullandıgım twrp 3.2.1.1 sürümü bende hata vermedi ,hatta xaiomi.eu yeni sürüm çıkarmış onuda kurdum

üstadım twrp deymiş hata bende en sürüm 3.2.3.0 olan sürümü install den imaj yükle recorvery seç yükle sonra wipe ilk seçenek cache/art önbellek silip yeni twrp yi yükledim.bu twrp her şeyi yüklüyor sorunsuz.

dreamby43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
mi 5 s plus
Konular
4
Sonunda gelmiş... cihazımıza hayırlı olsun oreo .

Darısı Pie sürümüne....

forzaltay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Meslek
EYS Sorumlusu
Konular
10

wellfavoured

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
4
Sonunda gelmiş... cihazımıza hayırlı olsun oreo .

Darısı Pie sürümüne....

Bana geldi bildirimlerde göründü 2 kere sonrası yok hocam. Nasıl yüklediniz yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Üst Alt