Sohbet ORD Hastalığımı yeniyorum gibi bir his var içimde

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Skorpi Bey bu hastalığa yıllarca bende maruz kaldım :) Motorola Atrix cihazımla başladı Lg g2 (MIUI Rom) ile devam edip Mi 5S cihazımla tavan yaptı. Şu an Mix2S kullanıcısıyım ve Xiaomi.EU haftalığa geçip kendimi baya bir frenledim.Haftada bir rom iken 2 ayda bir olmaya başladı.Bilgisayar, telefon, hard disk yedeklerle dolu. Şu an başka insanlarda gördüğüm aaa güncelleme geldi sevincini ben yaşayamıyorum çunkü adama 6 ayda bir geliyor bana 3 günde bir :D Bir sağlık çalışanı olarak buna ben bile çare bulamıyorum shake~~shake~~shake~~ :D:D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bu hastalık genelde mi kullanırken oluyor bence, diğer telefonlara geçince istesen de ya izin vermiyorlar yada gerek olmuyor.
Çünkü Miui Can'dır, Mi ise Canan

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Skorpi Bey bu hastalığa yıllarca bende maruz kaldım :) Motorola Atrix cihazımla başladı Lg g2 (MIUI Rom) ile devam edip Mi 5S cihazımla tavan yaptı. Şu an Mix2S kullanıcısıyım ve Xiaomi.EU haftalığa geçip kendimi baya bir frenledim.Haftada bir rom iken 2 ayda bir olmaya başladı.Bilgisayar, telefon, hard disk yedeklerle dolu. Şu an başka insanlarda gördüğüm aaa güncelleme geldi sevincini ben yaşayamıyorum çunkü adama 6 ayda bir geliyor bana 3 günde bir :D Bir sağlık çalışanı olarak buna ben bile çare bulamıyorum shake~~shake~~shake~~ :D:D
Evet bende sonunda haftalık güncelleme ile bu kaşıntımı frenlemeyi öğrendim çok şükür

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Hocam ben LG GT540 telefonumu googleandroid.gen.tr de iken baya bi kurcuklamıştım, sonra asus zenfone 5 e geçtim onlada biraz uğraştım sonra kendi kendime şöyle dedim "ya neden uğraşıyorum ki arkadaş öyle yada böyle rom işte ne yapıyorum ki telefonla yani" dedim. Şimdi Xiaomi Redmi Note 4 SD modelindeyim ve sürüm de Android 7, MiUi 9.5.11.0; pil performansı açısından mükemmel, ayrıca çalışmayan program da yok. Ben neden uğraşayım ki, benim için Xiaomi uğraşsın yeni versiyon verecekse versin vermezse de bana ne diyordum kiiiiii :) Xiaomi üvey evlat muamelesi yaparak hem MiUi 10 güncellemesini geciktirdi, üstüne de Android 8 bile gelmeyeceğini öğrenince şimdiden LineageOS mu başkası mı diye araştırmaya başladım :D
Demek ki bendeki rom değiştirme işini tetikleyen güncel Android sürümü alamamak :D
O yüzden bir taraftan da Nokia Telefonları incelemeye başladım. Hatta General Mobile GM8 ve GM 9 Pro modelini bile ciddi cddi düşünür oldum :D
Yani sırf Android One projesinde olmasından kaynaklı olarak bunlara yönelebilirim. Belki de Mi A2 Lite da olabilir. Ancak MiUi arayüzünü sırf çift uygulamalar yüzünden terketmek de istemiyorum :D cuma günleri Türkcell salla kazan dan iki kez aynı hediyeyi çift uygulamalar ile kazanmak mis :D
Yani bu ROM değiştirme işini şu an içimde dizginliyorum, bakalım ne kadar dayanacağım. Yani Bootloader açtım sonra root yaptım sonra gene stabile döndüm, gidp geliyorum arada, tam arafta kaldım :D

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hocam ben LG GT540 telefonumu googleandroid.gen.tr de iken baya bi kurcuklamıştım, sonra asus zenfone 5 e geçtim onlada biraz uğraştım sonra kendi kendime şöyle dedim "ya neden uğraşıyorum ki arkadaş öyle yada böyle rom işte ne yapıyorum ki telefonla yani" dedim. Şimdi Xiaomi Redmi Note 4 SD modelindeyim ve sürüm de Android 7, MiUi 9.5.11.0; pil performansı açısından mükemmel, ayrıca çalışmayan program da yok. Ben neden uğraşayım ki, benim için Xiaomi uğraşsın yeni versiyon verecekse versin vermezse de bana ne diyordum kiiiiii :) Xiaomi üvey evlat muamelesi yaparak hem MiUi 10 güncellemesini geciktirdi, üstüne de Android 8 bile gelmeyeceğini öğrenince şimdiden LineageOS mu başkası mı diye araştırmaya başladım :D
Demek ki bendeki rom değiştirme işini tetikleyen güncel Android sürümü alamamak :D
O yüzden bir taraftan da Nokia Telefonları incelemeye başladım. Hatta General Mobile GM8 ve GM 9 Pro modelini bile ciddi cddi düşünür oldum :D
Yani sırf Android One projesinde olmasından kaynaklı olarak bunlara yönelebilirim. Belki de Mi A2 Lite da olabilir. Ancak MiUi arayüzünü sırf çift uygulamalar yüzünden terketmek de istemiyorum :D cuma günleri Türkcell salla kazan dan iki kez aynı hediyeyi çift uygulamalar ile kazanmak mis :D
Yani bu ROM değiştirme işini şu an içimde dizginliyorum, bakalım ne kadar dayanacağım. Yani Bootloader açtım sonra root yaptım sonra gene stabile döndüm, gidp geliyorum arada, tam arafta kaldım :D
Hocam haftalık dozaj çok iyi geliyor, sakın bir çılgınlık yapmayın lütfen, Miui Can'dır, Mi ise Canan

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
abi huawei samsung al hic bi derdin kalmaz huawei boot kilidi acmiyor nasil olsa bisey yukleyemezsin samsungada yuklicek bisey bulamazsin kafan rahat olur ben en son gecen sene zuk edgeye rom yukledim.oda sifirladim telefon coktu nasil biseyse bende anlamadim mecbur kalmazsam ellemiyorum hic:)

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
2011'de başladı sürekli rom atma hastalığı. Yer yer çok rahatsız etse de, bazen de çok keyif alıyorum. Bir daha bootloader kilidi açmayı düşünmüyorum. :D

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Skorpi hocam
bağımlılar için klinik yok sanırım daha :)
imza mi toplasak acaba ORD kliniği için?

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro