Çözüldü Orangefox ta kaldı cihaz

Weun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkcan
Cihazım
Xiaomi note 8
Konular
5
öncelikle merhaba cihazımda pixel exprience plus yüklüydü ve update geldi bende indirdim sanki yeni rom kuruyormuş gibi orange fox a girdim ama wipe etmeyi unuttum akşam hali ile ardından reboot system dedim google logosu geldi 3dk kaldı sonra kapandı orangefox a attı ardından ne android neden downlload gibi temel dosyalar olamadığını farkettim bende eski sürüm pixel exprience kurdum -tabi bu kez wipe ettim- halen google logosunda kalıyor ne kadar bekelesem öyle yardım ederseniz sevinirim

edit:10 dakikadır google logosunda bekliyorum

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Rom kurulumları bazen yarım saati bulabiliyor. Cihazın açılış ekranına geldiyseniz beklemenizi tavsiye ederdim.

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
öncelikle merhaba cihazımda pixel exprience plus yüklüydü ve update geldi bende indirdim sanki yeni rom kuruyormuş gibi orange fox a girdim ama wipe etmeyi unuttum akşam hali ile ardından reboot system dedim google logosu geldi 3dk kaldı sonra kapandı orangefox a attı ardından ne android neden downlload gibi temel dosyalar olamadığını farkettim bende eski sürüm pixel exprience kurdum -tabi bu kez wipe ettim- halen google logosunda kalıyor ne kadar bekelesem öyle yardım ederseniz sevinirim

edit:10 dakikadır google logosunda bekliyorum
Magist flaşla

Üst Alt