Yardım Orangefox Key Hatasi

HayLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
DFE Flaşlamanız gerekiyordu data format yaptıktan sonra cihaz yine şifrelemiş dosyalarınızı.
Onu nasıl yapıyoruz hocam var mı bir anlatımı ve ben orangefox u son sürüme guncelledim ama yine aynı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şifrelenmiş dosyaları açmak için bence TWRP saf olandan teamwinli olanı yükleyin derim birde yaptığınız işlemde hata olursa ekran görüntüsü atın yada bana alıntı yapın
Hocam valla orangefoxu son sürüme guncelledim belki bundan dolayıdır diye ama yok yine aynı o dediğinizi nasıl yapacağımı bilmiyorum ve format data yapmadan uygulamalar falan silinmeden yapabilir miyiz

kralbynebi68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nebi Şaylan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Yani TWRP değiştirme işlemi fastboot modda yapılıyor

İnternetten bulabilirsiniz ama TWRP değiştirme işleminde silinme olmaz ama 4 wipe yaparsanız silinir.

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Onu nasıl yapıyoruz hocam var mı bir anlatımı ve ben orangefox u son sürüme guncelledim ama yine aynı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam valla orangefoxu son sürüme guncelledim belki bundan dolayıdır diye ama yok yine aynı o dediğinizi nasıl yapacağımı bilmiyorum ve format data yapmadan uygulamalar falan silinmeden yapabilir miyiz
Format data yapmadan yapamazsınız yaptıktan sonra bilgisayara bağlayıp dfe flaşlamanız gerekiyor.

Üst Alt