Yardım OrangeFox ekranında bilgisayardan telefona dosya aktaramama.

eyluldm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eylül
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
hocam yukledıkten sonra format data yapmayı deneyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam geç saat oldu sesli olarak konuşamam maalesef ama dc den yazarak konuşabiliriz
Jrow#3037

mem4747

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mem
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
1
Cihazim redmi note 9 pro ve bootloader kilidi acik root vardi ve linegaos custom rom yuklemek icin orangefox ile yedekleme yaptim orangefox ekraninda silme kisminda tum verileri sectim ve verileri de bicimlendirdim sonra telefonu bilgisayara bagladigimda linegaos'un zip dosyasini atmaya calistim ama dosya kisminde gorunmuyordu sd karta attim yine yok tum yedeklerle donus yapmaya calissam da telefonda degisim yok yardimlarinizi bekliyorum lutfen size guveniyorum

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Cihazim redmi note 9 pro ve bootloader kilidi acik root vardi ve linegaos custom rom yuklemek icin orangefox ile yedekleme yaptim orangefox ekraninda silme kisminda tum verileri sectim ve verileri de bicimlendirdim sonra telefonu bilgisayara bagladigimda linegaos'un zip dosyasini atmaya calistim ama dosya kisminde gorunmuyordu sd karta attim yine yok tum yedeklerle donus yapmaya calissam da telefonda degisim yok yardimlarinizi bekliyorum lutfen size guveniyorum
Hocam OrangeFox ayarlarda mtp seçeneği olacak onu açın sonra pc ye bağlayın

mem4747

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mem
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
1
Hocam OrangeFox ayarlarda mtp seçeneği olacak onu açın sonra pc ye bağlayın
Hocam onu da deniyorum bilgisayarda cihazi goruyor ama ne atarsam atayim orangefoxta gormuyorum konu basligim da var yardim hakkinda bilen biri yardimci olsun lutfen

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam onu da deniyorum bilgisayarda cihazi goruyor ama ne atarsam atayim orangefoxta gormuyorum konu basligim da var yardim hakkinda bilen biri yardimci olsun lutfen
orangefox sürümünüz ne hocam

Üst Alt