Yardım Orange Fox şifre istiyor

furkan ctn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
3
Merhaba,Orange Fox a girdiğim zaman şifre istiyor bunun telefon ekran şifrem olduğu söyleniyor lakin ekran şifrem bir desen bunun üzerine ekran şifremi kaldırdım lakin hâlen şifre istiyor bundan nasıl kurtulabilirim cihazın sıfırlanması önemli değil.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
şifre istiyorsa twrp uyumsuzdur hafızayı görmüyordur. format data yapıp yeniden başlatın yine görmezse twrp uyumsuzdur başka twrp kurun.

sozerry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
0
Merhaba,Orange Fox a girdiğim zaman şifre istiyor bunun telefon ekran şifrem olduğu söyleniyor lakin ekran şifrem bir desen bunun üzerine ekran şifremi kaldırdım lakin hâlen şifre istiyor bundan nasıl kurtulabilirim cihazın sıfırlanması önemli değil.
Redmi Note 8 kullanıyorum. Bu sıkıntı bende de var. Ama bir TWRP olduğunu duymuştum, şifre olmadığı söyleniyordu yanlış hatırlamıyorsam. OrangeFox kullanıyorum şu an. Şöyle bir şey var ki oraya girilmesi gereken şifre telefonun kilit ekranı şifresi. Benim kilit ekranı şifrem sadece rakamlardan oluşuyor. OrangeFox açıldığında şifre girme yerinin altında sayısal tuş takımı butonu var. Oradan şifreyi girince kabul ediyor ama normal harflerin bulunduğu klavyeyle girince şifre kabul edilmiyor. Yardımcı olabildiysem sevindim. Kolay gelsin.

Üst Alt