Yardım Oppo Watch Live Wallpaper

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocalarım merhaba. Videoda gördüğünüz duvar kağıdını nereden bulabilirim bilen var mi?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocalarım merhaba. Videoda gördüğünüz duvar kağıdını nereden bulabilirim bilen var mi?
Hocam şuan bende kullanıyorum oppo watch fakat, bu duvar saati h-mr2 güncellemesi ile geliyor. H-MR2 güncellemesi yayınlandı ama henüz ülkemize yayınlanmadı güncellemeyi beklemeliyiz yakın zamanda yeni güncelleme ile yeni saat arayüzlerine kavuşacağız.

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
Hocam şuan bende kullanıyorum oppo watch fakat, bu duvar saati h-mr2 güncellemesi ile geliyor. H-MR2 güncellemesi yayınlandı ama henüz ülkemize yayınlanmadı güncellemeyi beklemeliyiz yakın zamanda yeni güncelleme ile yeni saat arayüzlerine kavuşacağız.
guncelleme bana geldi hocam. gunde 1 kac kez guncelleme var mi diye kontrol ettim geldi tavsiye ederim cok guzel temalar var

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
guncelleme bana geldi hocam. gunde 1 kac kez guncelleme var mi diye kontrol ettim geldi tavsiye ederim cok guzel temalar var
Banada geldi hocam akşam üzeri çok hoşuma gitti parlaklık ayarınada otomatik geldi bakmanızı tavsiye ederim :) Arayüzler çok hoşuma gitti ...

genchakan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
poco f2 pro
Konular
7
Arkadaşlar oppo watchın bazı ayarlarını kapatırsak şarjının daha fazla gitmesini sağlarmıyız.3 gün falan. güç tasarruf modunda kullanmaktan bıktım

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
Arkadaşlar oppo watchın bazı ayarlarını kapatırsak şarjının daha fazla gitmesini sağlarmıyız.3 gün falan. güç tasarruf modunda kullanmaktan bıktım
sarjından ben de şikayetçiyim her gece takıyorum mecbur

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Genelde güç tasarruf modunda kullanmak zorunda kalıyorum.bileklikten hiçbir farkı yok ozaman
Ben açıkçası sattım benim saatimi gerçekten böyle bir şarj tüketimi olamaz güç tasarruf modunda kullanacaksam niye aldım yani ben bu saati? Şarj konusunda gerçekten berbat. Alacaklar bunu dikkate alarak alsın bu saati.

genchakan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
poco f2 pro
Konular
7
Ben açıkçası sattım benim saatimi gerçekten böyle bir şarj tüketimi olamaz güç tasarruf modunda kullanacaksam niye aldım yani ben bu saati? Şarj konusunda gerçekten berbat. Alacaklar bunu dikkate alarak alsın bu saati.
Kaça sattınız

Üst Alt