Diğer Oppo Neo 5 Root Atma

OppoForum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Oppo Reno
Konular
1
Köklendikten sonra hepimizin bildiği gibi, cihazımız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacağız. Gereksiz uygulamaları silmek gibi istediğimiz gibi telefonu da özelleştirebiliriz. reklamları engelleyin, cihazınızı hızlandırın, pili uzatın vb. Bu yüzden, giderek daha fazla sayıda insan, cihazlarının kök salması konusunda bir yöntem arıyor. Burada , hemen hemen tüm cihazlar için en kolay ve en hızlı Android köklenme deneyimini sunan ve en yüksek başarı oranına sahip olan KingoRoot olan, sizin için hızlı ve kolay bir kök aracı öneriyoruz .

Oppo Neo 5 cihazımızı çalıştırmadan önce özelliklerine bir göz atalım. Oppo Neo 5, Haziran 2015'te piyasaya sürüldü. 4.50 inç dokunmatik ekran ve 1 GB RAM'in yanı sıra 32 GB'a kadar genişletilebilen 8 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Oppo Neo 5 (2015), Android 4.4.2 işletim sistemini çalıştırıyor ve 2000mAh kapasiteli olmayan bir batarya ile çalışıyor. Oppo Neo 5 (2015), Micro-SIM ve Nano-SIM'i kabul eden çift SIM (GSM ve GSM) bir akıllı telefon. Oppo Neo 5, 1.3 GHz dört çekirdekli MediaTek MT6582 işlemci tarafından desteklenmektedir.

Oppo Neo 5 Bilgisayarınızı Köklendirin (PC'niz olmadan APK ROOT)
Kökten önce, lütfen hem cihaz hazırlıkları hem de bilgi hazırlıkları yapın:

Cihaz hazırlıkları:

• Cihazınızı açık duruma getirin
  • En az% 50 pil seviyesi
  • Öngörülemeyen durumlardan kaynaklanan veri kaybı durumlarında önemli verilerin tam bir yedeğini alın.
  • İnternet bağlantısı (Wi-Fi önerilir)
  • "Bilinmeyen Kaynaklar" adresinden yüklemeyi etkinleştir
Bilgi hazırlıkları:

• Köklenme, virüsten koruma yazılımları tarafından "Tehlikeli" olarak işaretlenecek sistem güvenlik açıklarından veya güvenlik boşluklarından yararlanarak gerçekleştirilir. Köklendirmek ya da etmemek senin kararın.
  • Köklenme riskleri: Köklenme işlemi sırasında veriler kaybolabilir ve telefonunuzun garantisini geçersiz kılabilir.
  • Köklemenin faydaları: Köklemeden sonra, cihazınızı kişiselleştirebilir, pil / güç tasarrufu yapabilir, reklamları engelleyebilir / kaldırabilir, kesilmiş / artırabilir, blokajları kaldırabilir / silebilir, kolay / etkili yedekleme yapabilir ve cihazınıza özel bir Rom yükleyebilir / flaş edebilirsiniz.
İyi hazırlıklar yaptıktan sonra, talimatları adım adım uygulayarak cihazınızı rootlayabilirsiniz.

1. Oppo Neo 5 indirin .

İndirme otomatik olarak başlayacaktır. KingoRoot.apk hakkında bir istem varsa, devam etmek için "Tamam" ı tıklayın.
  1. KingoRoot apk'nü Oppo Neo 5 cihazınıza kurun ve başlatın.
  2. "Bilinmeyen Kaynaklar" dan yükleme etkinleştirilmemişse, "Güvenlik için telefonunuz bilinmeyen kaynaklardan edinilen uygulamaların yüklenmesini engelleyecek şekilde ayarlanmış" olduğunu belirten bir "Yükleme engellendi" uyarısı alır. Sadece talimatları izleyin ve cihazın "Bilinmeyen Kaynaklar" dan uygulamaları yüklemesine izin verin.

3. Köklenmeye başlamak için "Tek tıklama kök" tıklayın.
  4. KingoRoot'un kullanımı kolaydır. Köklendirme, arayüzün altındaki "Tek Tıkla Kök" ile başlayacaktır.

5. Sonuç arayüzde görünene kadar birkaç dakika bekleyin.

6. Kök Başarılı
  7. Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Kök başarısız olursa, lütfen birden çok kez deneyin, çünkü kök apk ile bütünleştirilmiş birden çok komut dosyası vardır ve bir kerede yalnızca bir tane çalıştırır. Bu yüzden lütfen başarı oranını artırmak için birkaç kez deneyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Root demeniz yeterli, herkes anlar...sütlü ve çözümlenmiş kahve demiyoruz, nescafe diyoruz sonuçta örneğin...kağıt mendile de kağıt mendil demiyoruz, selpak diyoruz genel de....

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Türkçe meailidir.
Bu Türkçe meali değil uydurma ya da Google Translate meaalidir. Genelde Google translate ile kopyala yapıştır yapanları ortaya çıkartır. Çünkü Google dışında root kelimesini kök diye çeviren hiçkimse yoktur. Siz de bu duruma düşmek istemiyorsanız kök kelimesi yerine Root kelimesini kullanmanızı tavsiye ederim.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt