Soru operatör değişiklik avantajları

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Tercih meselesi, önemli olan insanların yaptıkları tercihten memnun olması.

fiyat/performans olarak şu anda T.Telekom en iyi firmadır. Vodafone ise pişmanlıktır. Turkcell ise zenginler maddi durumu iyi olanlar için seçilebilir bir firmadır.

peyer9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Konular
2
"Lifecell fırsat 7"
12 ay taahhütlü dersen her ay 3gb hediye
Dergilik kullanırsan 1gb hediye
Tv+ seyret 25 dakika 3gb hediye
55gb bulut alanı ve diğerleri

Bugün turkcell bayisine gidip başvuru yaptım. Tt taahhütü bozdum, 1 ay dolmadığı için cayma bedeli olmayacakmış.

Dergilik ve tv+. Hakkında bilgi sahibi değilim.

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Bugün turkcell bayisine gidip başvuru yaptım. Tt taahhütü bozdum, 1 ay dolmadığı için cayma bedeli olmayacakmış.

Dergilik ve tv+. Hakkında bilgi sahibi değilim.
Ben ilk aycell kullanıcısıyım aycell ilk başladığı zaman birinci haftasında almışdım numaramı turkcell in hep gerisinde kaldı hep gerisinde kaldı ama ısrarla operatörü değiştirmedim boşuna beklemişim bence

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Vodafone pişmanlıktır. En dandik operatör vodafone'dur arkadaşlar. Ankaranın göbeği Etlikte çekmeyen bir operatördür. F/P olarak en iyisi T.Telekomdur.
fiyat performans demeyelim
ucuz etin yahnisi diyelim.

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Ne kadar köfte o kadar ekmek demek 3 operatörüde kullanan birisi olarak kesinlikle turkcell diyorum. adamlar kaliteli hizmet veriyorlar elbette diğerlerinden pahalı olacaklar. diğerlerinin verdiği fiyattan vermek istiyor turkcell, ama rekabet kurulu izin vermiyor bun. turkcell, telekom fiyatları gibi fiyat sunsa sizce diğer operatörleri kim kullanır ki hiç kimse kullanmaz kalitelisi varken bu da rekabeti ortadan kaldırır bunada devlet izin vermiyor. Vodafone bizim bağcılar kazım karabekir de hiç çekmiyor desem yeridir balkona çıkmam gerekiyor konuşurken evde çekmeyen hattı ben napayım. zamanında 3 ay kullanabildim sadece twitterdan ceo larına bile şikayet ettim gelip teknik ekip inceleme yaptı baz istasyonu kuralım mı evinizin üstüne dediler dedim çekin gidin buradan müşteriden mi medet umuyorsunuz. Telekomu zaten saymıyorum en 5 para etmez operatör zamanında 2 ay kullandım ama burnumdan geldi geçenlerde 1 ay önce turkcell de tarifem bitti ucuz bi tarife çıkmayınca dedim telekomu deneyim bi belki düzelmiştir diye ama sadece 1 hafta dayanabildim arkadaşımdan biliyordum adam yolun ortasında otobanda hattı çekmiyordu kapanıyordu onla konuşurken kanser oluyordum. 1 hafta dayanabildim gittim telekoma bayisine ilgi bile sıfırdı insan mı geldi hayvan mı belli degil ilgilenen yok orada bi kagıt var seç begen gel yanıma dedi ilgi yok. Daha fazla dayanamadım bu operatöre bedeli neyse çıkıcam turkcelle geçicem dedim gittim turkcell bayisine adam kahvesine kadar verdi yok böyle bir ilgi. numara taşıma da yasal süre yokmuş 1 gün sonra bile geçebilir mişiz sıfır hat alırsak 90 gün boyunca taşıma olmuyormuş. dedim beni kurtarın turkcelle geçmek istiyorum pubg oynuyorum ping 400 istanbulda turkcell de 50 idi aynı yerde. speed test yaptım aynı yerde telekom 20 mbt bile çıkmadı 4.5 g si turkcell 400 mbt zorladı. turkcellin müşteri hizmetleri bile süper hiç beklediğimi düzgün hatırlamam açan kişiler full deneyimli konuşmasını hitabeti iyi biliyorlar turkcellin normal müşteri hizmetleri telekom ve vodafonenin red yada prime na bin basar. telekom yada vodafone ne hattı kapatıcam desem oralı bile olmuyor banane laan kapat der gibi konuşuyorlar ya turkcell yalvarıyor nerede ise müşteriyi bi şekilde tutuyor. tercih size kalmış tecrübelerimi paylaştım sizlerle. isterse 10 katı pahalı olsun bir daha turkcell harici hat kullanmam kullandırtmam. telekoma geçtiğimde abimin evinde internet çekmiyordu daha dakka bir gol bir idi. Turkcell müşterisine kıymet veriyor adamlara geçen dedim evimde 4.5 iyi çekmiyor çok güçlü değil dedim hemen ilgilendiler müşteri hizmetleri 2 ayda bir arar halimi hatrımı sorar hediye internet verir.

Son düzenleme:

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Ne kadar köfte o kadar ekmek demek 3 operatörüde kullanan birisi olarak kesinlikle turkcell diyorum adamlar kaliteli hizmet veriyorlar elbette diğerlerinden pahalı olacaklar diğerlerinin verdiği fiyattan vermek istiyor turkcell ama rekabet kurulu izin vermiyor buna turkcell, telekom fiyatları gibi fiyat sunsa sizce diğer operatörleri kim kullanır ki hiç kimse kullanmaz kalitelisi varken bu da rekabeti ortadan kaldırır bunada devlet izin vermiyor. Vodafone bizim bağcılar kazım karabekir hiç çekmiyor desem yeridir balkona çıkmam gerekiyor konuşurken evde çekmeyen hattı ben napayım zamanında 3 ay kullanabildim sadee twitterdan ceo larına bile şikayet ettim gelip teknik ekip inceleme yaptı baz istasyonu kuralım mı evinizin üstüne dediler dedim çekin gidin buradan müşteriden mi medet umuyorsunuz. Telekomu zaten saymıyorum en 5 para etmez operatör zamanında 2 ay kullandım ama burnumdan geldi geçenlerde 1 ay önce turkcell de tarifem bitti ucuz bi tarife çıkmayınca dedim telekomu deneyim bi belki düzelmiştir diye ama sadece 1 hafta dayanabildim arkadaşımdan biliyordum adam yolun ortasında otobanda hattı çekmiyordu kapanıyordu onla konuşurken kanser oluyordum. 1 hafta dayanabildim gittim telekoma bayisine ilgi bile sıfırdı insan mı geldi hayvan mı belli degil ilgilenen yok orada bi kagıt var seç begen gel yanıma dedi ilgi yok. Daha fazla dayanamadım bu operatöre bedeli neyse çıkıcam turkcelle geçicem dedim gittim turkcell bayisine adam kahvesine kadar verdi yok böyle bir ilgi. numara taşıma da yasal süre yokmuş 1 gün sonra bile geçebilir mişiz sıfır hat alırsak 90 gün boyunca taşıma olmuyormuş. dedim beni kurtarın turkcelle geçmek istiyorum pubg oynuyorum ping 400 istanbulda turkcell de 50 idi aynı yerde. speed test yaptım aynı yerde telekom 20 mbt bile çıkmadı 4.5 g si turkcell 400 mbt zorladı. turkcellin müşteri hizmetleri bile süper hiç beklediğimi düzgün hatırlamam açan kişiler full deneyimli konuşmasını hitabeti iyi biliyorlar turkcellin normal müşteri hizmetleri telekom ve vodafonenin red yada prime na bin basar. telekom yada vodafone ne hattı kapatıcam desem oralı bile olmuyor banane laan kapat der gibi konuşuyorlar ya turkcell yalvarıyor nerede ise müşteriyi bi şekilde tutuyor. tercih size kalmış tecrübelerimi paylaştım sizlerle.
İşte bunu gelin de paralı T.T. çalışanlarına falan anlatın. Gelip abuk subuk reklam yapıyorlar T.T. en iyisiymiş, şöyle iyi çekiyor bilmem ne diye sıkıyorlar boşa.

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Şuan 4.5 iyi çekmediği yerden yaptım testi gerisini siz düşünün.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-08-01-35-11-107_org.zwanoo.android.speedtest.png
    Screenshot_2019-02-08-01-35-11-107_org.zwanoo.android.speedtest.png
    109,9 KB · Görüntüleme: 37
Üst Alt