Yardım Opera Mobile Sorunu

source

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, öncelikle forum kültürüne yabancı birisi olarak doğru bölümde mi konu açtım bilmiyorum. Ben masaüstü ve mobilde chrome kullanmaktayım. Ancak, operanın vpn, reklam engelleme özellikleri, vikipedi sık giriş yapmam vs. sebeplerle tekrar operaya geçiş yapmak istedim. Operayı birçok anlamda beğenmeme rağmen, instagram, twitter, youtube vb. uygulamaları opera direkt kendi içerisinde açıyor ve ilgili uygulamaya yönlendirme yapmıyor. Bununla ilgili uygulama ayarları falan her yeri kurcaladım ama çözüm bulamadım. İkinci olarak da sadece ekşi sözlükte linkleri, ileri-geri sayfaları çift tıklamadan açmıyor. Bunun nedeni nedir onu da çözemedim. Telefonum mi8, telden mi kaynaklı yoksa opera mobile ile mi ilgilidir acaba? Bir fikri olan ve yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. İyi günler.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Arkadaşlar merhaba, öncelikle forum kültürüne yabancı birisi olarak doğru bölümde mi konu açtım bilmiyorum. Ben masaüstü ve mobilde chrome kullanmaktayım. Ancak, operanın vpn, reklam engelleme özellikleri, vikipedi sık giriş yapmam vs. sebeplerle tekrar operaya geçiş yapmak istedim. Operayı birçok anlamda beğenmeme rağmen, instagram, twitter, youtube vb. uygulamaları opera direkt kendi içerisinde açıyor ve ilgili uygulamaya yönlendirme yapmıyor. Bununla ilgili uygulama ayarları falan her yeri kurcaladım ama çözüm bulamadım. İkinci olarak da sadece ekşi sözlükte linkleri, ileri-geri sayfaları çift tıklamadan açmıyor. Bunun nedeni nedir onu da çözemedim. Telefonum mi8, telden mi kaynaklı yoksa opera mobile ile mi ilgilidir acaba? Bir fikri olan ve yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. İyi günler.
Bir yıldan fazla oldu Opera kullanmaya başlayalı, çok memnunum. Ekşi'deki çift tıklama benim de dikkatimi çekti ama sık kullandığım bilgi kaynağı :P olmadığı için üzerinde durmamıştım... Şimdi, Xiaomi tarayıcı ile denedim, tek tıklama ile sayfalar açılıyor, yani sorun Opera'da...

Diğer bahsettiğin şeyler için deneyimim yok maalesef çünkü tarayıcıdan ulaşabileceğim şeylerin apk'sını yüklemiyorum. Tavsiye ederim. ;)

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
O bende de vardi galiba apkmirrorda yapiyordu
Kiwi deyim oyle bir sey yok
Bir de ben Beta kullaniyirdum

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Reklam engelleyici kullanan bütün browserlarda ekşi sözlük çift tık...

S

Silinen üye 107783

Guest

Bahsettiğiniz normal opera mı? Bende geçmeyi düşünüyorum fakat Chrome tarayıcıyı nasıl kaldırabilirim bulamadım

source

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
1
Reklam engelleyici kullanan bütün browserlarda ekşi sözlük çift tık...
anladım, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bahsettiğiniz normal opera mı? Bende geçmeyi düşünüyorum fakat Chrome tarayıcıyı nasıl kaldırabilirim bulamadım
evet, opera mobile. 'ücretsiz vpn'li opera tarayıcı' diye geçiyor adı. chromu kaldırma şansımız yok bildiğim kadarıyla.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188