Çözüldü Önyükleyici kilidi zaten açık yazıyor fakat o bölüm pasif ve noktası sağda

efeseyit12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Seyit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.9
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Önyükleyici kilidi zaten açık yazıyor fakat o bölüm pasif ve noktası sağda ben şimdi kapalı beta olarak miui 12 yükleyebilir miyim yoksa mi unlock üzerinden kilidi mi açmalıyım altta bulunan mi kilit açma durumunda kili açıldı yazıyor

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Önyükleyici kilidi zaten açık yazıyor fakat o bölüm pasif ve noktası sağda ben şimdi kapalı beta olarak miui 12 yükleyebilir miyim yoksa mi unlock üzerinden kilidi mi açmalıyım altta bulunan mi kilit açma durumunda kili açıldı yazıyor
hocam yalnız bu soru için cevaplamayacğımda başka arkadaşlar bakıcak benim dikkat çektiğim resimdeki bildirim merkezinin altındaki simgeler değişik nasıl öyle yaptınız

Oyla:

efeseyit12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Seyit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
hocam yalnız bu soru için cevaplamayacğımda başka arkadaşlar bakıcak benim dikkat çektiğim resimdeki bildirim merkezinin altındaki simgeler değişik nasıl öyle yaptınız
temalardan pixel pro v11temasını uyguladım

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Bootloader kilidi zaten açık olabilir mi? Ve xiaomi tool v2 ile bootloader kapalı global stabil/beta cin stabil/beta arası geçiş yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt