Sohbet Öneri ebook reader uygulama önerisi

Tugay33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Kitap fiyatları malum çok yükseldi ve artık alternatif arama çabası içerisinde olmak zorunda kaldık öneriniz nedir uygulama ve ebook arşivi konusunda

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Kindle paperwhite kullanıyorum ve son derece memnunum, tavsiye ederim hocam.

E-Kitap okuyucuların tamamı eink kullandıkları için batarya süresi tatmin edecektir. 10k üzeri fiyatlı modellere çıkmadığınız sürece işlemci gibi donanımlarda da çok büyük fark olmayacaktır. Eğer amacınız not da almak, yurtdışı kaynaklı günlük gazete dergi vs takip etmek, profesyonel iş için de kullanmak değilse o kadar pahalı modellere yönelmenize dahi gerek yok. Hatta temiz ikinci el bile düşünebilirsiniz. en az 300ppi ve ekran aydınlatması mutlaka olsun. İsteğe bağlı su geçirmezlik, renk sıcaklığı ayarlama, otomatik parlaklık ve type-c değerlendirebilirsiniz ama bunlar hem zaruri değil hem de fiyatı çok yukarılara çeken özellikler.

Arşiv konusuna ise çok takılmayın. Pek çok yerde arşivlere ulaşabiliyorsunuz. Pdf uzantılı dosyalar hiç bir ebook okuyucuda rahat değil tercihiniz epub veya mobi olmalı. Kindle mobi, diğerleri epub kullanıyor. (Kindle da yıl sonunda epub desteklemeye başlayacak) Kitapları dönüştürmek için ise calibre kullanabilirsiniz

Tugay33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kindle paperwhite kullanıyorum ve son derece memnunum, tavsiye ederim hocam.

E-Kitap okuyucuların tamamı eink kullandıkları için batarya süresi tatmin edecektir. 10k üzeri fiyatlı modellere çıkmadığınız sürece işlemci gibi donanımlarda da çok büyük fark olmayacaktır. Eğer amacınız not da almak, yurtdışı kaynaklı günlük gazete dergi vs takip etmek, profesyonel iş için de kullanmak değilse o kadar pahalı modellere yönelmenize dahi gerek yok. Hatta temiz ikinci el bile düşünebilirsiniz. en az 300ppi ve ekran aydınlatması mutlaka olsun. İsteğe bağlı su geçirmezlik, renk sıcaklığı ayarlama, otomatik parlaklık ve type-c değerlendirebilirsiniz ama bunlar hem zaruri değil hem de fiyatı çok yukarılara çeken özellikler.

Arşiv konusuna ise çok takılmayın. Pek çok yerde arşivlere ulaşabiliyorsunuz. Pdf uzantılı dosyalar hiç bir ebook okuyucuda rahat değil tercihiniz epub veya mobi olmalı. Kindle mobi, diğerleri epub kullanıyor. (Kindle da yıl sonunda epub desteklemeye başlayacak) Kitapları dönüştürmek için ise calibre kullanabilirsiniz
Çok teşekkürler zaman ayırıp ayrıntılı yazmışsınız deneyecegim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki hocam telefon için bir uygulama önerin desem tercihiniz ne olur

Son düzenleme:

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
6
Genel olarak Lithium ve moon+ ebook reader öneriliyor. isterseniz yine Google ait Google kitaplarıda kullanabilirsiniz.

Üst Alt