Yardım Önerebileceğiniz modül var mı

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Daha önce kenar çubuğu kullanıyordum ya da araç çubuğu da deniyor oğluma disk modülü ile atabilir miyiz Bir de reklam engelleyici var mı Bir de Bluetooth kulaklıklarım var ekolayzer ayarı yapmak için modül var mı ha bir de son olarak telefonumun sürüm düşürüldüğü için ki yükseltemiyorum zaten 67 watt demiyor şarja takarken bunu nasıl hallederiz (poco X3 gt cihazım rotlu twrp yok bilgisayarım yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha önce kenar çubuğu kullanıyordum ya da araç çubuğu da deniyor oğluma disk modülü ile atabilir miyiz Bir de reklam engelleyici var mı Bir de Bluetooth kulaklıklarım var ekolayzer ayarı yapmak için modül var mı ha bir de son olarak telefonumun sürüm düşürüldüğü için ki yükseltemiyorum zaten 67 watt demiyor şarja takarken bunu nasıl hallederiz (poco X3 gt cihazım rotlu twrp yok bilgisayarım yok
Modül derken magisk modülü Bir de çok oyun snapdragon oynarım modeller için fake gpu var poco X3 gt var onun için fake gpu yok mu

Son düzenleme:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Modül derken magisk modülü Bir de çok oyun snapdragon oynarım modeller için fake gpu var poco X3 gt var onun için fake gpu yok mu
Yardımcı olacak kimse yok mu lütfen

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Modüle önerileri olan bir konu mevcut, oradan bakmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde yardım bulmanız çok zor

Üst Alt