Soru Oneplus9'dan Mi13 geçmek?

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Arkadaşlar merhaba hali hazırda 8/128 oneplus 9 kullanıyorum yurtdışı model bu cihazı satıp gene aynı yurtdısı model mi 13e geçilirmi yazılım olarak sorunu vs varmı kamera stabilite arayüz performansı nasıl birde en göz alıcısı rengi hangisi

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Arkadaşlar merhaba hali hazırda 8/128 oneplus 9 kullanıyorum yurtdışı model bu cihazı satıp gene aynı yurtdısı model mi 13e geçilirmi yazılım olarak sorunu vs varmı kamera stabilite arayüz performansı nasıl birde en göz alıcısı rengi hangisi
Hocam ben mi 10 t pro dan geçtim açıkçası ben bir sıkıntı görmedim şuan için eu rom hyper OS kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım one plus kullanmadığım için birşey diyemem ama cihazda bir sıkıntı yok renk olayı ise ben yeşil rengini çok sevdim ama siz başka rengini sevebilirsiniz yani renk zevkinize kalmış birşey

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wdtkrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Mi 9t
Konular
7
hocam 2 telefon kullanıyorum oneplus9 ve mi13 :)
ses ,batarya,işlemci ,ön kamera,tasarım mi 13.
ekran,stabilite,geniş acı kamera video fotoğraf one plus 9
oneplus 9 çok güzel telefon ama mi13 daha güzel telefon . mi13te oneplusa göre eksi gördüğüm seyler ; geniş acı kamera yeterli değil 4k 60 yok,video stabilizasyonu oneplus 9a göre daha zayıf.
ben ikisi arasında tercih yapıcak olsam mi13ü secerim ama aklım oneplus 9un geniş acı kamerasında da kalır. bugune kadar kullandığım en iyi geniş acı kamera 50 mpx ve gerçekten her konuda başarılı .

Üst Alt