Haber OnePlus Z fiyatı belli oldu! Şimdi Xiaomi düşünsün!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan OnePlus, orta segmente de iddialı bir giriş yapmak istiyor. Şimdiye kadar üst segment için model geliştiren OnePlus, müşteri kitlesini arttırmak için orta segmente de giriş yapmak istiyor.

Bir süredir Çinli üreticinin yeni bir model üzerinde çalıştığı zaten biliniyordu. Nitekim önümüzdeki günlerde OnePlus Z raflardaki yerini almış olacak. Peki OnePlus Z fiyatı ne kadar olacak?

OnePlus Z fiyatı belli oldu! Şimdi Xiaomi düşünsün!

Hindistan kaynaklı bir haber sitesinin yaptığı paylaşıma göre OnePlus Z fiyatı belli oldu. Çinli üretici orta segmentteki 5G destekli yeni modeli için 330 dolarlık bir etiket fiyatı belirlemiş.

Hatırlamayanlar için OnePlus Z özelliklerini de anımsatalım. Telefonda Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 765G yonga seti bulunuyor. Sistemini 6GB RAM ile destekleyen OnePlus Z'de 128GB'lık dahili depolama alanı mevcut.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.


6.55 inçlik Super AMOLED ekranla gelen telefonun ekran yenileme hızı ise 90Hz. Delikli ekran tasarımıyla dikkat çeken OnePlus Z'in ön yüzünde 16MP'lik selfie kamerası bulunuyor.

Arka yüzde ise 64MP'lik ana kameraya 16MP'lik ultra geniş ve 2MP'lik derinlik kamerası eşlik ediyor.

4300 mAh kapasitesine sahip bir pilden beslenecek olan OnePlus Z'te 5G desteği de bulunacak.

Muhtemelen OnePlus 330 dolarlık iddialı fiyatıyla Xiaomi kullanıcılarının da dikkatini çekecektir. Elbette Xiaomi'nin bu fiyatın altına sattığı 5G destekli modeller bulunuyor. Lakin bahse konu modellerde MediaTek yongaları mevcut. Dolayısıyla Xiaomi'nin de bu fiyat aralığına SD765 yongalı bir model satışa sunup sunmayacağı merak konusu.

 
Üst Alt