Tavsiye Oneplus vs Xiaomi

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Valla şöyle söyleyeyim elimden bütün oneplus ve xiaomi modelleri geçti nedense Xiaomi'den yana daha da mutluyum 2 yıldır Xiaomi'de de çalışmamın etkisi de olabilir belki ama Mi 10T'den 3 tane geçti elime hepsinden çok memnunum şu anda da 10T Pro var çok memnunum

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Tabiki bütçe önemli bir etken ama şunu da belirtmek isterim çevremde 4 kişide one plus var hiç biri de şebeke sorunu yaşamadı oneplus 9, 9R, 8 pro ve nord 10 hayırlı olsun şimdiden
Doğrudur hocam şans işi sanırım biraz 7T pro ve . Başka forumlara baktığımda bir çok sorun yaşayan insan gördüm. Şimdi ikinci el cihazı satın alırken de şebek sıkıntısı olup olamayacağını test edemeyeceğim ve ayrıca satın aldıktan sonra muhattap bulamama olasılığım bulunduğu için riske atmak istemedim. Bütçem ilerde artabilirse daha iyi seçenekleri değerlendiririm. Hayırlı olsun demişsiniz sağolun hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla şöyle söyleyeyim elimden bütün oneplus ve xiaomi modelleri geçti nedense Xiaomi'den yana daha da mutluyum 2 yıldır Xiaomi'de de çalışmamın etkisi de olabilir belki ama Mi 10T'den 3 tane geçti elime hepsinden çok memnunum şu anda da 10T Pro var çok memnunum
Bence tercimi xiaomiden yana kullanacağım hocam çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için

Üst Alt