Yardım Oneplus 9 için yorumlarınız nedir

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Oneplus 9 için yorumlarınız ve tecrübeleriniz nelerdir
Mi 11T kullanıyorum ama artık xiaomi arayüzünün sorunundan sıkldım artık oneplus 9 kafa kafaya geliyor sizce nasıl yorumlarınız ve tecrübeleriniz için

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Oneplus 9 için yorumlarınız ve tecrübeleriniz nelerdir
Mi 11T kullanıyorum ama artık xiaomi arayüzünün sorunundan sıkldım artık oneplus 9 kafa kafaya geliyor sizce nasıl yorumlarınız ve tecrübeleriniz için
9 pro kullandım bir süre güzel cihazlar bir sorun görmedim stabil sade bir arayüzü var romları da çok çeşitli ben olsam alırdım

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
4 saat ekran süresi alanları gördükten sonra vazgeçtim

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bende 9 pro ya param yetmediği için 9 a kayiyorum pil ve işlemciler aynı ondan.Kamerada + ve - peri vardır elbet ama cidden akıcı arayüzü olan bu telefonu almak güzel bir deneyim olucaktir düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

4 saat ekran süresi alanları gördükten sonra vazgeçtim
Kullanıma bağlı hocam tamamen

9 pro kullandım bir süre güzel cihazlar bir sorun görmedim stabil sade bir arayüzü var romları da çok çeşitli ben olsam alırdım
Pil deneyimi ve kamera deneyimi sizde nasıldı hocam

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Bende 9 pro ya param yetmediği için 9 a kayiyorum pil ve işlemciler aynı ondan.Kamerada + ve - peri vardır elbet ama cidden akıcı arayüzü olan bu telefonu almak güzel bir deneyim olucaktir düşünüyorum

Kullanıma bağlı hocam tamamen

Pil deneyimi ve kamera deneyimi sizde nasıldı hocam
pili cok iyi diyemem kötü demek de yalan olur oyun falan da oynamadıgım için bana gün içinde yetiyordu biraz yogun kullanım olursa çabuk bitirir normal kullanımda günü çıkarır

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
pili cok iyi diyemem kötü demek de yalan olur oyun falan da oynamadıgım için bana gün içinde yetiyordu biraz yogun kullanım olursa çabuk bitirir normal kullanımda günü çıkarır
Peki hcoam bunlarda plaka işleminde güncelleme ve sıfırlamada sorun oluyor mu

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Merhaba,
Güncel olarak Oneplus9 kullanıyorum.Malum yolla imei atılmış şekilde sıfır olarak aldım.Açıldığında android 11 ile gelmişti.Ard arda 6 güncelleme birden alarak android 13 sürümüne yükselttim.İmei ile ilgili xioami telefonlar gibi bir sorunu yok.Yazılım ile atılıyor, ve sorunsuz güncelleme ve sıfırlama yapabiliyorsunuz.Cihaz çok kalın değil,bataryasıda bence abarttıkları gibi değil.Ben 6-7 saat süre alıyorum.(Ki alamasam bile 65w şarj destekliyor.)Oyun oynamayı pek sevmediğim için oyun oynayınca süresi elbet düşecektir.Bu arada oyun değerleri de oldukça iyi.Pubgde falan 90fps veriyormuş.Genshin impact'ide rahatça oynatıyor.Kameraları gayet güzel.Özellikle video performansını beğendim.Sorun olursa sorabilirsin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-24-02-28-02-50_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    Screenshot_2023-01-24-02-28-02-50_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    301,9 KB · Görüntüleme: 32

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Merhaba,
Güncel olarak Oneplus9 kullanıyorum.Malum yolla imei atılmış şekilde sıfır olarak aldım.Açıldığında android 11 ile gelmişti.Ard arda 6 güncelleme birden alarak android 13 sürümüne yükselttim.İmei ile ilgili xioami telefonlar gibi bir sorunu yok.Yazılım ile atılıyor, ve sorunsuz güncelleme ve sıfırlama yapabiliyorsunuz.Cihaz çok kalın değil,bataryasıda bence abarttıkları gibi değil.Ben 6-7 saat süre alıyorum.(Ki alamasam bile 65w şarj destekliyor.)Oyun oynamayı pek sevmediğim için oyun oynayınca süresi elbet düşecektir.Bu arada oyun değerleri de oldukça iyi.Pubgde falan 90fps veriyormuş.Genshin impact'ide rahatça oynatıyor.Kameraları gayet güzel.Özellikle video performansını beğendim.Sorun olursa sorabilirsin.
Hocam merhaba düşündüğüm cihazlardan birisi bir yerlerde okumuştum ısınma problemi varmış kullanan biri olarak nasıl etkiliyor sizi..

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Hocam merhaba düşündüğüm cihazlardan birisi bir yerlerde okumuştum ısınma problemi varmış kullanan biri olarak nasıl etkiliyor sizi..
Hocam günlük işlerde pek ısındığını görmedim ama oyun oynarken Elbette ısınıyor , öyle eli yakacak kadar bir sıcaklık hissetmedim.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Yok bende aldım şarj olurken bile mi11t gibi alev atmıyor cihaz gayet serin cihaz çalışıyor ısınma yok günlük kullanım da tabiki sadece bende çok beğendim hard reset yaptım sorun yok tamam benim için ama yazılım nasi atılıyor bilgim yok :)

Üst Alt