Rehber OnePlus 8T Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
yapılır hocam sorun olmaz. KB05AA örnek olarak global romdur :)
Bilgilendirme için teşekkür ederim Hocam. Eu yazılımdan global 11.0.5.6 ya rootu kaybetmeden geçtim. Şimdi ise sistem güncellemede 11.0.6.7 gözüküyor. Biraz daha bekleyeceğim güncelleme için zira bu sürüm için olumsuz yorumlar var.

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Tamam hocam yeni günceleme gelsin deneyeceğim. Şu an global rom sürüm numarası olarak düşük kaldığı için ona geçemiyorum.

güncelleme beklemenize gerek yok. oxygen updater ile kolayca sürüm değiştirme yapabilirsiniz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim Hocam. Eu yazılımdan global 11.0.5.6 ya rootu kaybetmeden geçtim. Şimdi ise sistem güncellemede 11.0.6.7 gözüküyor. Biraz daha bekleyeceğim güncelleme için zira bu sürüm için olumsuz yorumlar var.

ben de bekliyorum diğer platformda da bahsettiğiniz gibi :)

oneplus nord da aralık ayı güvenlik güncellemesini almış. herhalde diğer serilere de yakındır android 10 için

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam bu hindistan romuyla ne fark var sana zahmet olmazsa inceleyip yazarmisin bize
Hocam açıkçası hiç bir fark yok diyebilirim.
güncelleme beklemenize gerek yok. oxygen updater ile kolayca sürüm değiştirme yapabilirsiniz.

ben de bekliyorum diğer platformda da bahsettiğiniz gibi :)

oneplus nord da aralık ayı güvenlik güncellemesini almış. herhalde diğer serilere de yakındır android 10 için
Kullanmakta olduğum sürüm eu 11.0.6.8
Oxygen updater'de bulunan global sürümü ise 11.0.6.6.
Geçiş yapmak istediğim de daha düşük bir sürüme geçemezsin uyarısı veriyor.
11.0.6.7 olan india sürümüne de geçmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu hindistan romuyla ne fark var sana zahmet olmazsa inceleyip yazarmisin bize
Eu sürümde dolby ayarlarında ki eq ayarı yok. Bir de kulaklık sesi biraz daha düşük

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Hocam açıkçası hiç bir fark yok diyebilirim.

Kullanmakta olduğum sürüm eu 11.0.6.8
Oxygen updater'de bulunan global sürümü ise 11.0.6.6.
Geçiş yapmak istediğim de daha düşük bir sürüme geçemezsin uyarısı veriyor.
11.0.6.7 olan india sürümüne de geçmiyor.

Eu sürümde dolby ayarlarında ki eq ayarı yok. Bir de kulaklık sesi biraz daha düşük

Anladım hocam global'de güncelleme geri çekildiği için dönüş olmuyor. En azından oxygen updater ile olmuyor. Geri dönüş mümkün ama biraz meşakkatli yani uğraşmaya değmez :) birkaç gün içinde global sürüm de güncellenir zaten öyle geçersiniz

recepsabanramazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ertuğrul
Cihazım
mi band 3
Konular
0
By.TRabZonLu™ hocam telefonum 8t fastboot moduna giriyor oradan rom atabilir miyim ? Yazıda bahsettiğiniz gibi de yaptım Ses açma kısma tuşuna basılı tutuyorum enum yapmama rağmen telefonu görmüyor ne yapmam lazım ?

ÇÖZÜLDÜ: eksik driver.

Son düzenleme:

Delimacur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
Oksuz
Konular
0
eu rom'dan globa'e geçin ses de yükselir ekolayzır da gelir.

eu rom içinde avrupa ses limitinden dolayı sınırlama mevcut. global'de böyle bir durum yok.
Hocam eu romdan globale nasil gecerim bi anlatsaniz oxygen updater lr yapaliliyormuyuz

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Hocam eu romdan globale nasil gecerim bi anlatsaniz oxygen updater lr yapaliliyormuyuz

oxygen updater da ayarlardan gelişmiş mod'u açın ve indirme yöntemi olarak full update'i seçin

cihaz seçiminde oneplus 8t olanı seçin. eu veya cn olanı seçmeyin.

oradan oxygen updater ana ekrana gelin. sonu 15li güncelleme görünecek. global sürüm güncellemesidir.

cihazınıza indirin. ardından telefondan. sistem-sistem güncellemeleri ekranında sağ yukarıdaki çarka basın. yerel yükseltmeler'de zipli cihaz yazılımı inmiş olacak.üzerine basın ve tamam diyin. yükleme tamamlanıp cihaz kapanıp açıldıktan sonra global'e geçmiş olacaksınız :)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
oxygen updater da ayarlardan gelişmiş mod'u açın ve indirme yöntemi olarak full update'i seçin

cihaz seçiminde oneplus 8t olanı seçin. eu veya cn olanı seçmeyin.

oradan oxygen updater ana ekrana gelin. sonu 15li güncelleme görünecek. global sürüm güncellemesidir.

cihazınıza indirin. ardından telefondan. sistem-sistem güncellemeleri ekranında sağ yukarıdaki çarka basın. yerel yükseltmeler'de zipli cihaz yazılımı inmiş olacak.üzerine basın ve tamam diyin. yükleme tamamlanıp cihaz kapanıp açıldıktan sonra global'e geçmiş olacaksınız :)
Hocam aynı sorundan bende muzdaripim. Fakat bu şekilde yaptığım zaman indirdiğim sürüm numaraları aynı olduğu için eski pakete geçemezsiniz diyor.

Bu hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210126-002027.jpg
    Screenshot_20210126-002027.jpg
    161,7 KB · Görüntüleme: 19

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Hocam aynı sorundan bende muzdaripim. Fakat bu şekilde yaptığım zaman indirdiğim sürüm numaraları aynı olduğu için eski pakete geçemezsiniz diyor.

Bu hatayı veriyor

hangi sürümden geçmeye çalışıyorsunuz hocam. mevcut sürümünüz geçeceğiniz sürümden yüksek ise izin vermeyebilir.

bir de ekleyeyim android 10 da yaptım bu işlemi ben. 11 de önüne geçmiş olabilirler.

dediğim ayarlara da dikkat edin. full update ve gelişmiş mod açık olmalı

Delimacur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
Oksuz
Konular
0
11.o.6.9 surumundeyiz geri donmeye izin vermiyor artik yeni guncellemeyi bekliyecez

Üst Alt