Soru OnePlus 8T malum yolla alacağım bilgi...

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
Cok model Xiaomi kullandım en son yani şuan oneplus kullanıyorum hangisi derseniz oneplus der geçerim

cetin4258

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
durmuş ali
Cihazım
mi 6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,
forumda yeniyim ve malum yolla oneplus 8t almak istiyorum cihaz güzel ve uygun fiyata geliyor o fiyata alınabilcek en iyi telefon sanırım tam bütçeme denk geliyor
bu konu hakkında bir kaç sorum olacak,
oneplus 8t malum yolla kayıt olduğu vakit otomatik güncelleme almaya devam ediyormu
volte gibi özellikleri kullanabiliyormuyuz vodafone kullanıyorum çekme şebeke sorunları gibi herhangi bir şey yaşarmıyım
imei uçma durumu oluyormu özellikle eski telefonumun imesini attığım taktirde
tuşlu telefonun imeisini attığımda 4.5 5 g gibi özellikleri kullanamama durumu oluyormu
ve root şartmı
bilen alan kullanan arkadaşlar cevaplayabilirse çok mutlu olurum teşekkür ediyorum iyi forumlar dilerim.
Şebeke sorunu var şuan kullandığım telefon en kısa sürede kurtulacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şebeke sorunu var şuan kullandığım telefon en kısa sürede kurtulacağım
Alma sakın pişman olursun

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Genel kanı sanırım OnePlus tercih edilmesi yönünde, ben de bu macerayı bir deneyecek gibiyim. Emektar Mi 6 kızağa çekme vakti geldi :) keşke 8T de garantili gelseydi. Hoş, garanti konusu biraz muamma Oneplus'ta Türkiye'de.. servisi nerededir kimdir bilgim yok lalala~~

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Genel kanı sanırım OnePlus tercih edilmesi yönünde, ben de bu macerayı bir deneyecek gibiyim. Emektar Mi 6 kızağa çekme vakti geldi :) keşke 8T de garantili gelseydi. Hoş, garanti konusu biraz muamma Oneplus'ta Türkiye'de.. servisi nerededir kimdir bilgim yok lalala~~

Kvk garanti belgesi çıkıyor ama farklı elektronik servisleri bakıyordu bir ara Oneplus'a yani değişiyor hocam. İthal eden veriyor genelde garantiyi, bulursanız çoğu ithalatçı oluyor bu Oneplus Türkiye garantili olayına çok takılmayın.

Tecno

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Maalesef eski Xiaomi kalmadı benim görüşüm, eskiden az ve öz cihaz çıkarırdı, yazılım desteği muazzam idi, maalesef o kadar çok cihaz çıkarıyorlar ki eski avantajları kalmadı, aktif olarak 8T kullanıyorum en ufak problem yaşatmadı. İOS ekosisteminden sonra 120 hz amoled ekran ile akıcılık doruklara ulaşmış durumda en azından şimdiki teknolojide :)

Üst Alt