Çözüldü Oneplus 7t uygun MIUI rom

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Üstadlar, ben bu cihazı sıfırlamak istiyorum ama fabrika ayarlarına donduremiyorum, ayrıca hard rest de atilmiyor. Acaba bu oneplus modeli nasıl sıfırlanıyor yada nasıl fastboot room yükleniyor soylermisiniz ☺
Hocam çift hat kayıtlı derken pasaport kayıtlı mı, repair işlemi ile mi kayıtlı. Cihazı tanımıyorum ama android cihazlarda güç+ses açmaya basınca fastboot menüsü açılmıyor mu? bilgi amaçlı soruyorum.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Üstadlar, ben bu cihazı sıfırlamak istiyorum ama fabrika ayarlarına donduremiyorum, ayrıca hard rest de atilmiyor. Acaba bu oneplus modeli nasıl sıfırlanıyor yada nasıl fastboot room yükleniyor soylermisiniz ☺
Bence aldığınız yere bir sorun hocam.

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
cihazı direk menüsünden sıfırlayabilirsiniz veya ses kısma + güç tuşuyla sıfırlayabilirsiniz xiaomi deki gibi imei silinme olayları yok bu cihazda 7pro ve şu an 7t pro kullanıyorum 48 mp de pro modda var ordan 48 mp fotolar çekebilirsiniz yıllarca xiaomi kullanan biri olarak oxygen os miui den hız ve stabilte olarak çok daha iyi ve akıcı miui nin tek artısı kimisine göre özelleştirilebilmesi tema vs bana göre sadedik en güzeli

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Değişir :)
Konular
5
cihazı direk menüsünden sıfırlayabilirsiniz veya ses kısma + güç tuşuyla sıfırlayabilirsiniz xiaomi deki gibi imei silinme olayları yok bu cihazda 7pro ve şu an 7t pro kullanıyorum 48 mp de pro modda var ordan 48 mp fotolar çekebilirsiniz yıllarca xiaomi kullanan biri olarak oxygen os miui den hız ve stabilte olarak çok daha iyi ve akıcı miui nin tek artısı kimisine göre özelleştirilebilmesi tema vs bana göre sadedik en güzeli
Hocam ayarlardan sıfırlama olayı sadece verileri siliyor ben datayi silmek yani cihazı komple sıfırlayıp yeniden kurulum yapmak istiyorum, hard reset dediğiniz olayı biliyorum ama bu ekran çıkıyor ve burada neyi secersem seçeyim yine bu ekran çıkıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200217-000446.jpg
    Screenshot_20200217-000446.jpg
    644,6 KB · Görüntüleme: 25
S

Silinen üye 107783

Guest
Üstad daya yeni aldım cihazı test edecem ama MIUI Roma alışığım ondan sordum eğer alisamaz isem satacam zaten alım satım yapıyorum çünkü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca kamerada 48 MP diye seçenek yok nasıl 48 MP foto çekiliyor çektiği resimler 12 MP çünkü

Kameradayken aşağıdan yukarı doğru çekin Pro diye bir seçenek var onu seçtiğinizde jpg 48 MP seçeneğini seçin öyle çekiliyor.

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Konular
5
Kameradayken aşağıdan yukarı doğru çekin Pro diye bir seçenek var onu seçtiğinizde jpg 48 MP seçeneğini seçin öyle çekiliyor.
Onu çözdüm hocam yalnız cihazı sıfırdan kurmak için ne yaptıysam sifirlanmiyor yani fastboot romu nasıl atılıyor bunlara onuda bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı.
Bu forumu severek takip ediyorum ve faydalanıyorum onun için bu cihaz ile ilgili yardıma ihtiyaç durumlarını bu foruma yazıyorum ☺️

S

Silinen üye 107783

Guest
Onu çözdüm hocam yalnız cihazı sıfırdan kurmak için ne yaptıysam sifirlanmiyor yani fastboot romu nasıl atılıyor bunlara onuda bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı.
Bu forumu severek takip ediyorum ve faydalanıyorum onun için bu cihaz ile ilgili yardıma ihtiyaç durumlarını bu foruma yazıyorum ☺

İme kayıtlı olarak yaklaşık 3 ay kullandım 7T ayarlardan sıfırladım hep imei gitmedi. Siz nasıl sıfırlayamıyorsunuz tam anlayamadım açıkçası.

Hakanbkrc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan bkrc
Cihazım
Hakan
Konular
12
Nekadara satıyorsunuz cihazı bence ugraşmayın ben onun dilinden anlarım

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Konular
5
İme kayıtlı olarak yaklaşık 3 ay kullandım 7T ayarlardan sıfırladım hep imei gitmedi. Siz nasıl sıfırlayamıyorsunuz tam anlayamadım açıkçası.
Hocam yaptığım şeyi söyledim olay bundan ibaret twrp üzerinden sifirlanabiliyor ise nasıl tero yüklerin onu soylermisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nekadara satıyorsunuz cihazı bence ugraşmayın ben onun dilinden anlarım
Hocam cihazın arka kapağı kutu açılışında çatladı bu haliyle 3200 ₺ ye satabilirim 600 ₺ daha uyguna yani

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Hocam ayarlardan sıfırlama olayı sadece verileri siliyor ben datayi silmek yani cihazı komple sıfırlayıp yeniden kurulum yapmak istiyorum, hard reset dediğiniz olayı biliyorum ama bu ekran çıkıyor ve burada neyi secersem seçeyim yine bu ekran çıkıyor
cihazınızın bootloader kilidi açık xiaomilerdeki gibi bl kilidinin açık kalmasına gerek yok internette araştırın bl kilit kapatın sonra sıfırlarsınız sorunsuz ayrıca twrp yüklüyken bl kilidini kapatmak doğrumu bilmiyorum msm tool ile de yüklenebiliyor ama bence uzman birine yaptırabilirsiniz

Son düzenleme:
Üst Alt