Haber OnePlus 7

OnePlus, 7 serisi telefonlari icin 14 Mayis ta duzenleyecegi etkinligin, simdiye kadar duzenledigi en buyuk etkinlik olacagini acikladi. New York, Londra ve Bangalore da eszamanli duzenlenecek etkinlikte 5G destekli OnePlus 7 Pro da tanitilacak.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Normalde t modelleri ekim ayinda gibi cikiyor. Yani bu gune kadar senede 2 model cikiyordu. Mayista 6, ekimde 6t gibi.
7t ekim gibi cikar yine muhtemelen
One Plus da mi senede 2 telefon çıkarıyor :(

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
One Plus da mi senede 2 telefon çıkarıyor :(
Evet. Bence az ama öz. Olayi sadece amiral gemisi cikarmasi. Xiaominin hatasi bu. 2 amiral gemisi 2 de lite cikarsa cok saglam yazilimi olacak ama 50 tane cikarmayi tercih ediyorlar

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Evet. Bence az ama öz. Olayi sadece amiral gemisi cikarmasi. Xiaominin hatasi bu. 2 amiral gemisi 2 de lite cikarsa cok saglam yazilimi olacak ama 50 tane cikarmayi tercih ediyorlar
Ama işte adamlar kazancına bakıyor. :) samsung bu konuda lider.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bir de strateji su sekilde: 6 sd 845 ile cikti. Kicuk centigi vardi ve parmak izi sensoru arkadaydi. 6t yine 845 ile cikti ama damla centik ve ekrandan parmak izi sensoru kullandilar. Tasarim biraz degisti. 3 serisi de 5 serisi de boyledi. Simdi 6t ve 7 nin tasarim neredeyse ayni ama ici farkli. 7t tasarim olarak farkli olacaktir muhtemelen ama bu sene pro da oldugu icin daha farkli bir strateji yapilabilir. 7t yine sd855 kullanacaktir tabi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama işte adamlar kazancına bakıyor. :) samsung bu konuda lider.
Tabi ki. Sonucta babasinin hayrina yapmiyorlar bu isi. Aslinda samsung da cok fazla model cikariyor ama s ve note serisine gereken onemi veriyorlar. Tabi satis orani ve kar marji olarak samsungun tuzunun kuru oldugunu da unutmamak lazim

Üst Alt