Yardım Oneplus 5t kapanma sorunu

Soner17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yok
Cihazım
Oneplus 5t
Konular
1
Selamun aleyküm arkadaşlar 2016 yılında oneplus 5t aldım 8/128 fakat telefonu aldığımdan beri telefon kendi kendine kapanıp açılıyor servise gönderdim fakat güncelleme yapıp gönderdiler geri ve uygulamalarda dolanırken donuyor ve telefon kendine geldiğinde uygulama yanıt vermiyor kapat veya bekle ve yardım bildirim seçeneği çıkıyor .. telefoncu arkadaşlara götürdüm ama onlarda herhangi birşey bulamadılar telefon donuyor veya donunca tekrar kapanıyor veya açılıyor 4 senedir bu sıkıntıyla karşı karşıyayım. Telefoncu arkadaşlar sürümde veya anakartta sıkıntı olabilir dediler . Bide anakart entegreside olabilir dediler ama neden donunca uygulama yanıt vermiyor desin . Bu konuya hakim arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana . Simiden çok teşekkürler

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
hocam öncelikle sıfırlama yapıp hiçbirşey yüklemeden stok halinde deneyin cihaz kapanıyor mu inceleyin. gene kapanma oluyorsa donanımsaldır bunun da çözümü sizde değil servistedir. 4 sene neden beklediniz ki? ben 1-2 defa bu sorunu yaşasam hazır iade hakkım da varken cihazı geri gönderirdim. tabi tr garantili yurtiçi kayıtlı olarak aldığınızı varsayarak yazıyorum

Üst Alt