Soru OnePlus 5 128GB Mi 6

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Selam arkadaşlar kolay gelsin başlıkta belirttiğim isteğim telefon hangisini kıyaslama mi6 mı yoksa oneplus 5 mi arada kaldık yardımcı olursanız sevinirim.:)

yavuzkudret

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kudret
Cihazım
Mi 5s
Konular
10
Oneplus açık ara..

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yavuzkudret

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kudret
Cihazım
Mi 5s
Konular
10
An itibariyle xiaominin bendeki tek albenisi miui arayüzü. Fiyat/performans sıfatını yitirmeye başladı çünkü son fiyatlandırmalardan sonra. Ve hala kamera yazılımı konusunda geliştirmeler yapılmadı. Mi5s te pixeldeki sensör kullanılıyor fakat aynı performans yok. Tamam 5sin kamerası muazzam fakat sadece fotoğraf çekiminde muazzam video moduna girince ağlayasım geliyor.
Oneplus bunların hepsini aştı, ekran tarafında gorilla glass 5 kullanmış ve ekranı müthiş.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Oneplus 3T A3003 128 Gb düşünürseniz sıfır mevcut...

Oyla:

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok ((hknkorkmaz)) düşünmüyorum. teşekkürler ((yavuzkudret)) meraba cevap için teşekkürler one plus 5 vede Mi6 almak her ikiside güzel ama bende (Mi5) kullandım. güzel telefon akıcı sorunsuz memnumdum yazılımı sıkıntılı tam türkçeydi bazen bug hatalar veriyordu ufak tefek şimdi (Mi6) la (OnePlus 5) kafamda karışık:^) diyorum iphone 8 çıkacak tabi onun maliyeti baya bulur derken ama (Mi6) özellik bakımından biraz daha önce yok yok değil yani telefon istediğim işlemci,stereo,ram,kamera, hepsi vssmirk~~ mevcut fiyatı'da gayet segmentine uygun almışken mavi rengi çok güzel içime sindi 128 seramik almak isterim ama onda siyahmı mevcut onu bilmiyorum mavi rengi vardır seramik olanı neyse cevap için teşekkürler baya uzun yazdım kusura bakma :)

Oyla:
Üst Alt