Rom OneOS Miui 12.5 - 21.4.17 Yeni Sürüm

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Bizim cihaz gene üvey evlat muamelesi görüyor şaşırmadım :D

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
OneOS'u Gizli İspanyol Telegram grubunda Salı akşamı desteklenen tüm cihazlar için yeni sürüm yayınlandı

Ben RevOs zamanında gruba katılmıştım
Ve İspanyol gruba alımı kapattı İngiliz grubunu süreriz yorumlara kapattı

Desteklenen cihazları sizlerle paylaşıyorum Buyrun

OneOS 21.1.27 (Resubida)

Mi 9T Pro:

Mi 9T:

Mi 10 Lite 5G:

Mi 10T:

HMK30:

Pocophone F2 Pro:

Redmi Note 8:

Mi 9 Lite:

Mi 9:

Redmi Note 7 Pro:

Mi 10 Pro:

Mi 9SE:

Mi 10 Ultra:

Mi 10:

Mi Note 10:

Mi Mix 2S:

Redmi Note 7:

[ Geliştiriciden açıklama]

Temiz kurulum ile kurulum sırasında kapanmaya zorlayanlara: TLF'Yİ SIM kartsız başlatın, yapılandırdıktan sonra SIM'İ yeniden takın.

Mega rise işbirliği içinde tüm test için teşekkürler :)
Bağlantıları paylaşmayın, aksi takdirde tüm gruplardan yasaklanacaksınız. Bu grubun tek ve özel kullanımı için özel ROM.

Önümüzdeki günlerde derlenecek ve test edilecek daha fazla cihaz eksik ve bunlar geçen haftadan beri sahip olduğumuz tek şey.

Web'e gitmeyin, ayna ya da yararlı bir şey yok.
Hayır changelog üzgünüm
Elinize emeğinize sağlık.Teşekkürler..

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
Son gelişmeleri aktarayım..

Bildiğiniz gibi birileri geliştiriciyi eleştirdi felan tartışıldı Telegram da İngilizce olan Grubu yorumlar kapattı İspanyol gruba da yeni üye alımlarını kapattı vs vs
Ama işin rengi biraz farklı Eğer romları ücretsiz yayınlıcaksan oky ücretli yaparsan seni şikayet ederim felan bi muhabbet olmuş costom rom geliştiricilerin alayı Eu dan çekiyor masik miuipro OneOS hepsi dahil
Yani ücretli yayınlaması yasaklandı oda kızdı sadece İspanyol gruba paylaşıma açtı sitesini askıya aldı baya karışık
(Translate den çevirip anladığım bu kadar)

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Miuipro da mı ücretsiz

Bildiğiniz gibi birileri geliştiriciyi eleştirdi felan tartışıldı Telegram da İngilizce olan Grubu yorumlar kapattı İspanyol gruba da yeni üye alımlarını kapattı vs vs
Ama işin rengi biraz farklı Eğer romları ücretsiz yayınlıcaksan oky ücretli yaparsan seni şikayet ederim felan bi muhabbet olmuş costom rom geliştiricilerin alayı Eu dan çekiyor masik miuipro OneOS hepsi dahil
Yani ücretli yayınlaması yasaklandı oda kızdı sadece İspanyol gruba paylaşıma açtı sitesini askıya aldı baya karışık

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
Miuipro da mı ücretsiz
Hayır ücretli onu anlamadım işte o nasıl ücretli sınıyor pay mı veriyor yoksa ben tamemen yanlışmı anladım bilemiyorum

Şimdi biri youtube ye OneOS 12.5 incelemesi atmış Bizim deli oğlanı yine kızdırdılar giggle~~ Garip bi kişilik anında parlıyor yakıyor yıkıyor kocaman

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Hayır ücretli onu anlamadım işte o nasıl ücretli sınıyor pay mı veriyor yoksa ben tamemen yanlışmı anladım bilemiyorum

Şimdi biri youtube ye OneOS 12.5 incelemesi atmış Bizim deli oğlanı yine kızdırdılar giggle~~ Garip bi kişilik anında parlıyor yakıyor yıkıyor kocaman
Sırf meraktan bekliyorum. Uzun soluklu bir projeye benzemiyor :)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Güncelleme gizli değil grupta alenen paylaşıldı, beta oluşu ve web sayfasının bakımda olması nedeniyle mega da paylaşıldı. Mi 8 Lite için bekleyenler şubat ortası gibi ücretsiz stabil sürümler paylaşılacak, mevcut konu üzerinden yine paylaşım devam edecek.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

Hocam yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. Grupta bir takım atışmalar ve uygunsuz içerik paylaşımları olması nedeniyle grup kapatıldı, ancak ücretli yapamazsınız şikayet ederiz gibi birşey olmadı. Bu arkadaşlar zaten web sayfalarına da ücretli abonelik koymaya başladılar ve öncesinden bir plan yayınladılar. O plana bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Diğer geliştiricileri bilmem ama bu grup taban olarak çin sürümünü kullanıyor eu değil, geçen hafta güncel base sürüm yayınlanması nedeniyle güncellemeler ötelendi.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği